RU
Головна
Область
12:33, 12 Грудень
Информатор UA

Интро

У понеділок, 12 грудня, у Кривому Розі у квартирі на 5 поверсі пролунав вибух. На місці виїхали рятувальники. Внаслідок інциденту постраждала 68-річна жінка. Подія трапилася близько 6:53. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області.  Вибуховою хвилею вибило двері та пошкодило три вікна у квартирі. На момент інциденту власниця домівки знаходилась в оселі. Постраждалу з опіками кінцівок шпиталізували до лікарні. Наразі про її стан інформації немає.  Окрім того, внаслідок вибуху уражено стіни між сусідніми квартирами. Також виникли тріщини на міжповерховому перекритті.  Раніше ми повідомляли, що в Україні подешевшав газ та як змінилась ціна блакитного палива. Також читайте, у Дніпрі після сварки зі своєю співмешканкою підпалив будинок. Окрім того, у Дніпрі в центрі для переселенців сталася пожежа. Все, що залишилось у приміщенні вигоріло. 

У 5-поверхівці у Кривому Розі пролунав вибух: постраждала жінка

Читать на русском

Читать на русском
У 5-поверхівці у Кривому Розі пролунав вибух: постраждала жінка
Стан потерпілої наразі невідомий

У понеділок, 12 грудня, у Кривому Розі у квартирі на 5 поверсі пролунав вибух. На місці виїхали рятувальники. Внаслідок інциденту постраждала 68-річна жінка.

Подія трапилася близько 6:53. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області. 

Вибуховою хвилею вибило двері та пошкодило три вікна у квартирі. На момент інциденту власниця домівки знаходилась в оселі. Постраждалу з опіками кінцівок шпиталізували до лікарні. Наразі про її стан інформації немає. 

Окрім того, внаслідок вибуху уражено стіни між сусідніми квартирами. Також виникли тріщини на міжповерховому перекритті. 

Раніше ми повідомляли, що в Україні подешевшав газ та як змінилась ціна блакитного палива. Також читайте, у Дніпрі після сварки зі своєю співмешканкою підпалив будинок. Окрім того, у Дніпрі в центрі для переселенців сталася пожежа. Все, що залишилось у приміщенні вигоріло. 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.