RU
Головна
Область
08:04, 2 Жовтня
Информатор UA

Интро

У четвер, 29 вересня стало відомо, що, захищаючи Україну, загинув Різниченко Олексій Миколайович. Він був лікарем Центрі первинної медико-санітарної допомоги №4. На війну пішов майже з перших днів російського вторгнення. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сторінку Центра в Facebook. "Колектив та пацієнти шанували Олексія Миколайовича, поважали за професійність, відданість справі, доброзичливе та щире ставлення до людей. В житті Олексій Миколайович цінував порядність, бо сам був порядною, доброю та чесною людиною. З перших днів повномасштабного вторгнення без вагань пішов захищати рідну Україну. Для нашого колективу він назавжди залишиться Героєм. Вічна шана Герою, вічна пам'ять", - написали колеги лікаря. Прощання із загиблим Героєм відбудеться у понеділок, 3 жовтня, о 12:00 за адресою: вулиця Співдружності, 83. Раніше ми писали, що на фронті загинув боєць з Дніпропетровської області Поперека Сергій. Також читайте, що в боях за Україну загинув 42-річний воїн Нацгвардії з Дніпра. Писали ми й про те, що в бою за Україну загинув 46-річний Захисник з Кам'янського.

У боротьбі за Незалежність України загинув лікар з Кривого Рогу

Читать на русском

Вічна шана Захиснику!

Читать на русском
У боротьбі за Незалежність України загинув лікар з Кривого Рогу

Вічна шана Захиснику!

У четвер, 29 вересня стало відомо, що, захищаючи Україну, загинув Різниченко Олексій Миколайович. Він був лікарем Центрі первинної медико-санітарної допомоги №4. На війну пішов майже з перших днів російського вторгнення.

Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на сторінку Центра в Facebook.

"Колектив та пацієнти шанували Олексія Миколайовича, поважали за професійність, відданість справі, доброзичливе та щире ставлення до людей. В житті Олексій Миколайович цінував порядність, бо сам був порядною, доброю та чесною людиною. З перших днів повномасштабного вторгнення без вагань пішов захищати рідну Україну. Для нашого колективу він назавжди залишиться Героєм. Вічна шана Герою, вічна пам'ять", - написали колеги лікаря.

Прощання із загиблим Героєм відбудеться у понеділок, 3 жовтня, о 12:00 за адресою: вулиця Співдружності, 83.

Раніше ми писали, що на фронті загинув боєць з Дніпропетровської області Поперека Сергій. Також читайте, що в боях за Україну загинув 42-річний воїн Нацгвардії з Дніпра. Писали ми й про те, що в бою за Україну загинув 46-річний Захисник з Кам'янського.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.