RU
Головна
Область
21:33, 27 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 вересня, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України, від отриманих поранень під час участі у бойових діях в Донецькій області загинув старший солдат Поперека Сергій Володимирович. Слава Герою. Про це повідомляє Інформатор посилаючись на публікацію голови Кам’янської міської ради Андрія Білоусова. Сергій Поперека народився 23 липня 1975 року в тоді ще в Дніпродзержинську. Закінчив Кам’янське вище професійне училище № 22 в 1994 році. Проходив строкову військову службу, працював на Діпровському металургійному комбінаті та «Дніпровагонмаші». У нього залишилися дружина, донька, син, батьки, брат. Панахида відбудеться 28 вересня о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця С.Слісаренка, 34). Поховають Захисника об 11:00 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті. Раніше ми казали, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині. Також повідомляли, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя. 

Сім'я залишилась без батька: на фронті загинув боєць з Дніпропетровської області Поперека Сергій

Читать на русском

Загинув боєць з Дніпропетровської області

Читать на русском
Сім'я залишилась без батька: на фронті загинув боєць з Дніпропетровської області Поперека Сергій

Загинув боєць з Дніпропетровської області

У четвер, 22 вересня, захищаючи Незалежність та територіальну цілісність України, від отриманих поранень під час участі у бойових діях в Донецькій області загинув старший солдат Поперека Сергій Володимирович. Слава Герою.

Про це повідомляє Інформатор посилаючись на публікацію голови Кам’янської міської ради Андрія Білоусова.

Сергій Поперека народився 23 липня 1975 року в тоді ще в Дніпродзержинську. Закінчив Кам’янське вище професійне училище № 22 в 1994 році. Проходив строкову військову службу, працював на Діпровському металургійному комбінаті та «Дніпровагонмаші». У нього залишилися дружина, донька, син, батьки, брат.

Панахида відбудеться 28 вересня о 10:00 в Козацькій церкві Пресвятої Покрови ПЦУ (вулиця С.Слісаренка, 34). Поховають Захисника об 11:00 на Алеї Героїв військового кладовища на Соцмісті.

Раніше ми казали, що артилеристи 25-ої бригади з Дніпропетровської області виклали відео своєї роботи на Харківщині. Також повідомляли, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.