RU

У Царичанському районі біля автовокзалу під час перевірки документів чоловік побився з представниками ТЦК

Читать на русском

Читать на русском
У Царичанському районі біля автовокзалу під час перевірки документів чоловік побився з представниками ТЦК
У Царичанці чоловік побився під час перевірки документів

У четвер, 21 березня, у Царичанці поблизу місцевого автовокзалу сталася бійка. У одного з чоловіків виник конфлікт з представниками ТЦК. Внаслідок події військовий отримав забої.

У військовослужбовця, попередньо, діагностували, забій голови та спини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на власні джерела. 

За попередньою інформацією, біля у Царичанці біля автовокзалу військові з ТЦК зупинили чоловіка для перевірки документів. Той почав агресивно себе поводити, лаятися і кинув військовослужбовця на землю. Під час спілкування правоохоронцями чоловік заперечив не заперечив факт бійки, однак винуватцем себе не вважає. Усі обставини події встановлюватимуть поліцейські. 

Нагадаємо, що омбудсмен Лубінець відреагував на викрадення чоловіків ТЦК для мобілізації і заявив, що ТЦК є військовим підрозділом та не мають права перевіряти документи. Також ми писали, що омбудсмен Лубінець розкритикував надання додаткових повноважень ТЦК. Ще можете почитати, чи можуть представники ТЦК затримувати чоловіків при врученні повісток. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.