RU
Головна
Дніпро
15:10, 27 Січня
Информатор UA

Интро

Війська рф намагаються знищити енергетичну систему України. Через ворожі ракетні удари у Дніпрі вимикають світло. На жаль, не усі ставляться до цього з розумінням. Так, 27 січня, близько 15:00, 79-річний чоловік повідомив, що збирається підірвати 5 будинків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. На такий вчинок дідуся спонукало те, що у нього вдома понад 5 годин не було світла.  Його знайшли правоохоронці. Вони склали протокол за хибний виклик. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі дівчина, яка різала прапор України, знову "тероризувала" Інформатор. Також читайте, що у Дніпрі “замінували” торговельний центр та станції метро. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі "замінували" будівлю СБУ, "Дафі", "Вавилон" та Delmar.

У Дніпрі чоловік "замінував" 5 будинків через відключення світла

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі чоловік "замінував" 5 будинків через відключення світла
У Дніпрі чоловік повідомив про "замінування" будинків

Війська рф намагаються знищити енергетичну систему України. Через ворожі ракетні удари у Дніпрі вимикають світло. На жаль, не усі ставляться до цього з розумінням.

Так, 27 січня, близько 15:00, 79-річний чоловік повідомив, що збирається підірвати 5 будинків. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

На такий вчинок дідуся спонукало те, що у нього вдома понад 5 годин не було світла. 

Його знайшли правоохоронці. Вони склали протокол за хибний виклик.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі дівчина, яка різала прапор України, знову "тероризувала" Інформатор. Також читайте, що у Дніпрі “замінували” торговельний центр та станції метро. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі "замінували" будівлю СБУ, "Дафі", "Вавилон" та Delmar.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.