У Дніпрі ряд вулиць та два проспекти залишились без води. Причина у пошкодженні водопроводу на вулиці Канатній, в районі будинку №60. Комунальники просять вибачення за незручності.
Водопостачання мають відновити протягом дня. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію КП “Дніпроводоканал”.
Список адрес:
Оновлено: заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко написав, що водопостачання мають відновити до 23:00.
Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області через ворожі атаки без світла залишились понад 1000 людей. Також читайте, що Олексій Арестович розповів про можливі перебої з комунальними послугами.