RU
Головна
Дніпро
10:25, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

У ніч на 28 вересня поліцейським повідомили, що на вулиці Калиновій покинули маленьку дитину. На вигляд дівчинці 7-8 місяців. Колиску котив 18-річний хлопець. Він сказав правоохоронцям, що нещодавно познайомився з її батьками та вживав з ними спиртне. Хлопець попросив копів знайти батьків немовляти, бо він не знав, де вони живуть. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. У колисці лежали тимчасове посвідчення багатодітної родини, розбитий телефон, ключі та банківські картки. На місце викликали співробітників ювенальної превенції. Крихітку доставили до лікарні з підозрою на COVID-19. Також в неї на лобі була садна. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Жовтих Водах чоловік готував їжу та заснув. Дворічна дитина отруїлася димом. Також у Дніпрі жінка вдарила дитину і та впала на асфальт. Відео шукайте тут.

У Дніпрі на Калиновій покинули немовлятко у колисці

Читать на русском

У Дніпрі батьки покинули маленьку дитину

Читать на русском
У Дніпрі на Калиновій покинули немовлятко у колисці

У Дніпрі батьки покинули маленьку дитину

У ніч на 28 вересня поліцейським повідомили, що на вулиці Калиновій покинули маленьку дитину. На вигляд дівчинці 7-8 місяців. Колиску котив 18-річний хлопець.

Він сказав правоохоронцям, що нещодавно познайомився з її батьками та вживав з ними спиртне. Хлопець попросив копів знайти батьків немовляти, бо він не знав, де вони живуть. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

У колисці лежали тимчасове посвідчення багатодітної родини, розбитий телефон, ключі та банківські картки. На місце викликали співробітників ювенальної превенції.

Крихітку доставили до лікарні з підозрою на COVID-19. Також в неї на лобі була садна.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Жовтих Водах чоловік готував їжу та заснув. Дворічна дитина отруїлася димом. Також у Дніпрі жінка вдарила дитину і та впала на асфальт. Відео шукайте тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.