RU
Головна
Дніпро
12:12, 8 Грудень
Информатор UA

Интро

У четвер, 8 грудня, у Дніпрі випав сніг із дощем. На дорогах утворилася ожеледь і покриття перетворилося на справжній каток. Автівки заносило прямо на рівному місці. Один із таких випадків трапився на перехресті Крутогірного узвозу та вулиці Барикадної. Момент "танців на льоду" зняли очевидці події, а також камери зовнішнього спостереження — повідомляє Інформатор. Telegram oembed: https://t.me/informator_video/696 На перехресті дорога настільки слизька, що автівки не могли заїхати на гору. Машини пробуксовували на рівному місті. Автівки під силою тяжіння, як кеглі, котилися вниз. На одному з відео, чоловік намагався руками зупинити “металевого звіра”, але все марно. Машина зупинилась завдяки ДТП.  Окрім того, на іншому відео водій майже доїхав до Барикадної, але на слизькій дорозі машину на рівному місці закрутило на льоді. Автівка дрифтувала вниз, де дорогу намагалася перейти пішохід. На щастя, людина змогла уникнути аварії, але автомобіль продовжив дрифтувати й зник з поля зору камери.   Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі через негоду утворилися на зупинках, затори та безліч ДТП. Місто майже зупинилось. Окрім того, через ситуацію на дорогах тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а.Також через негоду, у місті стрімко зросли ціни на таксі.  Відео: ДО, ХД.  

У Дніпрі на Крутогірному узвозі через ожеледь машини влаштували "крижане танго"

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Крутогірному узвозі через ожеледь машини влаштували "крижане танго"
Танці на льоду

У четвер, 8 грудня, у Дніпрі випав сніг із дощем. На дорогах утворилася ожеледь і покриття перетворилося на справжній каток. Автівки заносило прямо на рівному місці.

Один із таких випадків трапився на перехресті Крутогірного узвозу та вулиці Барикадної. Момент "танців на льоду" зняли очевидці події, а також камери зовнішнього спостереження — повідомляє Інформатор.

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/696

На перехресті дорога настільки слизька, що автівки не могли заїхати на гору. Машини пробуксовували на рівному місті. Автівки під силою тяжіння, як кеглі, котилися вниз. На одному з відео, чоловік намагався руками зупинити “металевого звіра”, але все марно. Машина зупинилась завдяки ДТП. 

Окрім того, на іншому відео водій майже доїхав до Барикадної, але на слизькій дорозі машину на рівному місці закрутило на льоді. Автівка дрифтувала вниз, де дорогу намагалася перейти пішохід. На щастя, людина змогла уникнути аварії, але автомобіль продовжив дрифтувати й зник з поля зору камери.  

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпрі через негоду утворилися на зупинках, затори та безліч ДТП. Місто майже зупинилось. Окрім того, через ситуацію на дорогах тимчасово призупинена робота маршрутів №18, №73, №101а.Також через негоду, у місті стрімко зросли ціни на таксі. 

Відео: ДО, ХД.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.