RU

У Дніпрі на Лівобережному чоловіка намагались запхати в "бусік": що кажуть в ТЦК

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на Лівобережному чоловіка намагались запхати в "бусік": що кажуть в ТЦК
1 червня в мережі розмістили відео того, як на Лівобережному чоловіка намагались запхати в "бусік":

1 червня в соцмережах опублікували відео того, як співробітники ТЦК намагаються насильно посадити чоловіка в автівку. Їм заважали це зробити перехожі. Заявляється, що подія сталася на Лівобережному.

На сторінці Дніпропетровського обласного ТЦК розмістили публікацію з коментарем щодо цього випадку. Про це повідомляє Інформатор.

За даними від ТЦК, це не було роботою оповіщення військовозобов’язаних. 

На відео – намагання військовослужбовців територіального центру комплектування та соціальної підтримки утримати призваного на військову службу під час мобілізації громадянина від скоєння кримінального злочину. Цей громадянин – чинний військовослужбовець, призваний на військову службу під час мобілізації. Раніше він неодноразово намагався ухилитися від призову на військову службу, не з’являвся за повістками до ТЦК та СП та для проходження військово-лікарської комісії. 1 червня він слідував до місця проходження військової служби у супроводі військовослужбовців ТЦК та СП. Під час руху автомобільним транспортом мобілізований під надуманим приводом попросив зупинити машину та здійснив спробу втечі”, – йдеться у пості ТЦК. 

В публікації також написано, що громадяни, які не давали затягнути чоловіка в автівку, сприяли вчиненню кримінального правопорушення.

Якщо відео не відкривається, ви можете подивитись його в Telegram-каналі Інформатора.

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/1023

 Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі чоловік через вікно виліз з авто з військовими та втік з велосипедом. Також читайте, що у Міноборони пояснили, чи зможе "Резерв+" замінити паперовий військовий квиток. Крім цього, Інформатор повідомляв, чи надсилатимуть чоловікам повістки в застосунок “Резерв+”.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.