RU

Заплановані нововведення: чи надсилатимуть чоловікам повістки в застосунок “Резерв+”

Читать на русском

Читать на русском
Заплановані нововведення: чи надсилатимуть чоловікам повістки в застосунок “Резерв+”
У соцмережах ходять чутки про електронні повістки в "Резерв+"

У соціальних мережах поширюють інформацію про впровадження електронних повісток у застосунку “Резерв+”. Втім, Міністерство оборони України запевняє, що такі нововведення неможливі. Серед запланованих новацій — QR-коди для електронних військово-облікових документів та можливість отримання направлення на ВЛК через застосунок. 

Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію Інформатор Україна

Наразі можемо лише підтвердити, що законодавчо метод оповіщення громадян не змінювався, він прописаний в законі. Щодо “Резерв+” роботи над функціоналом для електронних повісток не ведеться. Запланована реалізація QR-коду, завдяки якому електронний військово-обліковий документ набере юридичної сили, також в роботі  — функціонал отримання направлення на ВЛК через “Резерв+””, - заявила заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко. 

Нагадаємо, що у Дніпрі через новий закон про мобілізацію виник ажіотаж, у ТЦК закликали не створювати натовпи. Писали ми й про те, що  Інформатор дізнався, чи оновляються дані військовозобов'язаних у застосунку “Резерв+”. Також читайте, чи можуть в Україні чоловіки відмовитися від повістки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.