У Дніпрі на Набережній Перемоги ВАЗ врізався у стовпчики на зупинці

У Дніпрі 19-річний водій ВАЗ потрапив у ДТП

У Дніпрі на Набережній Перемоги ВАЗ врізався у стовпчики на зупинці

У п'ятницю, 26 серпня, на Набережній Перемоги трапилася аварія. 

Тут 19-річний водій ВАЗ не впорався з керуванням. Він врізався у металеві стовпчики, що встановлені на одній з зупинок. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу патрульної поліції Дніпропетровської області. 

На щастя, ніхто не постраждав.

На місце приїхали поліцейські. Вони склали на водія протокол за статтею 124 КУпАП (порушення ПДР).

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Набережній Заводській мотоцикліст врізався у Volkswagen. Постраждав чоловік. Повідомляли ми і про те, що у Дніпрі на Донецькому шосе тягач розтрощив кузов фури та поїхав з місця ДТП.

 
Головна Актуально Україна на часі Youtube
Інформатор у
телефоні 👉
Завантажити