RU
Головна
Дніпро
16:07, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

У суботу, 24 вересня, у Дніпрі на Тополі-3 виникла пожежа. Там полум’я охопило балкон на 11 поверсі багатоповерхівки. На щастя, обійшлось без постраждалих.  Повідомлення на лінію “101” надійшло о 14:32. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.  Рятувальники з’ясували, що вогонь охопив старі домашні речі на сходовій клітині 13-того поверху 14-ти поверхового будинку. Загальна площа пожежі склала 3 квадратних метри. О 14:44 займання локалізовано, о 14:47 — ліквідовано.  Раніше ми писали, що у Кривому Розі горів будинок, загинула жінка. також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Окрім того, у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки.

У Дніпрі на Тополі-3 горів балкон у багатоповерхівці

Читать на русском

З вогнем боролися рятувальники

Читать на русском
У Дніпрі на Тополі-3 горів балкон у багатоповерхівці

З вогнем боролися рятувальники

У суботу, 24 вересня, у Дніпрі на Тополі-3 виникла пожежа. Там полум’я охопило балкон на 11 поверсі багатоповерхівки. На щастя, обійшлось без постраждалих. 

Повідомлення на лінію “101” надійшло о 14:32. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області. 

Рятувальники з’ясували, що вогонь охопив старі домашні речі на сходовій клітині 13-того поверху 14-ти поверхового будинку. Загальна площа пожежі склала 3 квадратних метри. О 14:44 займання локалізовано, о 14:47 — ліквідовано. 

Раніше ми писали, що у Кривому Розі горів будинок, загинула жінка. також читайте, що у Дніпропетровській області під час пожежі загинув чоловік. Окрім того, у Дніпропетровській області під час пожежі загинули телята та качки.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.