RU
Головна
Дніпро
09:03, 23 Жовтня
Информатор UA

Интро

22 жовтня на вулиці Маяковського знайшли частини тіла. Так, на трамвайній колії лежали рука та нога. На місце приїхали правоохоронці. За попередньою інформацією, водій трамвая №14 між зупинками “Трубний завод” та “Завод Дніпрококс” збила 40-річного пішохода, але не помітила цього та продовжила їхати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. В результаті потерпілому відірвало кінцівки, він помер на місці. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Березинській знайшли об'їдений труп. Також читайте, що у Дніпрі на Надії Алексєєнко знайшли труп чоловіка.

У Дніпрі на трамвайній колії знайшли частини тіла: що відомо

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі на трамвайній колії знайшли частини тіла: що відомо
У Дніпрі на Маяковського на трамвайній колії лежали рука та нога

22 жовтня на вулиці Маяковського знайшли частини тіла. Так, на трамвайній колії лежали рука та нога. На місце приїхали правоохоронці.

За попередньою інформацією, водій трамвая №14 між зупинками “Трубний завод” та “Завод Дніпрококс” збила 40-річного пішохода, але не помітила цього та продовжила їхати. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

В результаті потерпілому відірвало кінцівки, він помер на місці.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Березинській знайшли об'їдений труп. Також читайте, що у Дніпрі на Надії Алексєєнко знайшли труп чоловіка.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.