RU
Головна
Дніпро
13:25, 17 Січня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 17 січня, у Дніпрі в Дніпровському державному інституті фізичної культури та спорту відбулася церемонія прощання з тренером Михайлом Кореновським. Він загинув 14 січня від російської ракети, яка влучила в житловий будинок. Сотні людей, друзів, близьких рідних і знайомих зібралися, щоб проводити Михайла в останню путь.  Про це повідомляє Інформатор з місця події.  Дружина головного тренера збірної Дніпропетровської області перед ракетним ударом разом із двома доньками вийшла погуляти надвір. Вони вижили і до останнього сподівалися, що їхня рідна людина теж встигла піти. Але, на жаль, Михайло загинув. Кореновський також був тренером з боксу єдиної українки в UFC - Марини Мороз, яка наразі живе та виступає в США. Велика кількість вихованців Михайла прийшли проститися із улюбленим тренером. Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху. Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час було відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали. На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Рятувальна операція триває. Раніше ми писали, що смерть наздогнала у Дніпрі: “руській мір” забрав життя волонтерки з Донецька та її подруги. Також ми повідомляли, що у Дніпрі під руїнами знищеної російською ракетою багатоповерхівки загинула Захисниця з “Азовсталі”. Сотні людей прийшли Важка втрата Всі поважала Михайла Вихованці Дуже тяжко Тисячі квітів Привід трагічний Михайло мав багато друзів Неможливо витримати Прощання з тренером Дуже багато людей Черга на вулиці Михайло загинув від російської ракети На небо Був вдома під час атаки Не всі змогли прийти Висловлюємо співчуття Всі поважали тренера Його сім'я була не вдома Рідні Усіяли квітами Неможливо стримати емоції Дуже багато Прощавальні слова Помстимося Тяжко Не віриться Все через терористів Не стримати емоцій Боляче Фото: Денис Чубченко

У Дніпрі простилися із тренером по боксу Михайлом Кореновським, який загинув від російської ракети

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі простилися із тренером по боксу Михайлом Кореновським, який загинув від російської ракети
Світла пам'ять!

У вівторок, 17 січня, у Дніпрі в Дніпровському державному інституті фізичної культури та спорту відбулася церемонія прощання з тренером Михайлом Кореновським. Він загинув 14 січня від російської ракети, яка влучила в житловий будинок. Сотні людей, друзів, близьких рідних і знайомих зібралися, щоб проводити Михайла в останню путь. 

Про це повідомляє Інформатор з місця події. 

Дружина головного тренера збірної Дніпропетровської області перед ракетним ударом разом із двома доньками вийшла погуляти надвір. Вони вижили і до останнього сподівалися, що їхня рідна людина теж встигла піти. Але, на жаль, Михайло загинув.

Кореновський також був тренером з боксу єдиної українки в UFC - Марини Мороз, яка наразі живе та виступає в США. Велика кількість вихованців Михайла прийшли проститися із улюбленим тренером.

Ракетний удар рф по багатоповерхівці у Дніпрі 14 січня

У суботу, 14 січня, мешканці Дніпра почули вибух. Сталося це приблизно о 15:39. На той час повітряна тривога в області тривала вже понад півтори години, оскільки росіяни завдали масований ракетний удар по українських містах. Сили ППО збили 6 з 8 ракет над Дніпропетровською областю. На жаль, у Дніпрі ракета Х-22 влучила у багатоповерхівку на Перемозі. Один з під’їздів будинку повністю «склався» від вибуху.

Перші подробиці з місця Інформатор публікував тут, а великий фоторепортаж – за посиланням. Рятувальники і місцеві мешканці розбирали завали, на той час було відомо щонайменше про п’ятьох загиблих та кілька десятків постраждалих. Місцеві мешканці та волонтери розповіли, як допомагали розбирати завали.

На трагедію у Дніпрі відреагував Президент України Володимир Зеленський, а міський голова Дніпра Борис Філатов розповів, куди могли цілити росіяни. У місті оголосили триденний траур за загиблими. Патрульні поліцейські, які одними з перших прийшли на допомогу постраждалим, продемонстрували, як виглядали перші хвилини на Перемозі після влучання ворожої ракети. З’явилося відео удару російської ракети по будинку, а у Міноборони спростували версію Олексія Арестовича, ніби сили ППО збили ракету, а вже потім вона влучила у багатоповерхівку. Рятувальна операція триває.

Раніше ми писали, що смерть наздогнала у Дніпрі: “руській мір” забрав життя волонтерки з Донецька та її подруги. Також ми повідомляли, що у Дніпрі під руїнами знищеної російською ракетою багатоповерхівки загинула Захисниця з “Азовсталі”.

Сотні людей прийшли
Сотні людей прийшли
Важка втрата
Важка втрата
Всі поважала Михайла
Всі поважала Михайла
Вихованці
Вихованці
Дуже тяжко
Дуже тяжко
Тисячі квітів
Тисячі квітів
Привід трагічний
Привід трагічний
Михайло мав багато друзів
Михайло мав багато друзів
Неможливо витримати
Неможливо витримати
Прощання з тренером
Прощання з тренером
Дуже багато людей
Дуже багато людей
Черга на вулиці
Черга на вулиці
Михайло загинув від російської ракети
Михайло загинув від російської ракети
На небо
На небо
Був вдома під час атаки
Був вдома під час атаки
Не всі змогли прийти
Не всі змогли прийти
Висловлюємо співчуття
Висловлюємо співчуття
Всі поважали тренера
Всі поважали тренера
Його сім'я була не вдома
Його сім'я була не вдома
Рідні
Рідні
Усіяли квітами
Усіяли квітами
Неможливо стримати емоції
Неможливо стримати емоції
Дуже багато
Дуже багато
Прощавальні слова
Прощавальні слова
Помстимося
Помстимося
Тяжко
Тяжко
Не віриться
Не віриться
Все через терористів
Все через терористів
Не стримати емоцій
Не стримати емоцій
Боляче
Боляче

Фото: Денис Чубченко

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.