RU
Головна
Область
10:39, 2 Грудень
Информатор UA

Интро

В ніч на 1 грудня до лікарні у Дніпрі доставили трьох маленьких сестер з Донецької області, які були у важкому стані. Їх вік - 4 роки, 6 років та 1 рік. Діти постраждали від вибуху гранати.  У них діагностували множинні травми тулуба. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. За попередньою інформацією, їх батько посварився з дружиною та погрожував гранатою. Та вибухнула. Чоловік загинув. Жінка отримала баротравму обох вух.  Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та вибухнула. Також читайте, що у Дніпрі на Фортечній пролунав вибух.

У Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати
Лікарі Дніпра рятують трьох маленьких сестер з Донецької області

В ніч на 1 грудня до лікарні у Дніпрі доставили трьох маленьких сестер з Донецької області, які були у важкому стані. Їх вік - 4 роки, 6 років та 1 рік. Діти постраждали від вибуху гранати. 

У них діагностували множинні травми тулуба. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

За попередньою інформацією, їх батько посварився з дружиною та погрожував гранатою. Та вибухнула. Чоловік загинув. Жінка отримала баротравму обох вух. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та вибухнула. Також читайте, що у Дніпрі на Фортечній пролунав вибух.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.