RU

У Дніпрі створили сайт з інформацією про загиблих Захисників та цивільних: як подати дані

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі створили сайт з інформацією про загиблих Захисників та цивільних: як подати дані
Вічна пам'ять загиблим

У Дніпрі створили цифрову платформу “В!ЙНА”. На цьому інтернет-ресурсі зібрані дані про героїв та цивільних жертв російсько-української війни, які народились та жили у Дніпрі. Також на ньому висвітлені всі акти тероризму країни-агресорки проти нашого міста, як-то ракетні удари по житловому будинку на житловому масиві Перемога та по автовокзалу.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на сайт Дніпровської міської ради.

"Також ми додали розділ «Запропонувати», щоб родина, друзі чи просто близькі люди мали змогу надати інформацію щодо наших героїв та цивільних жертв. Для оприлюднення інформації на платформі потрібно заповнити анкету, завантажити фото героя, додати ПІБ, вказати роки життя, посаду та надати детальну біографію. Після цього заява проходить перевірку, близьким людям надається зворотний зв'язок на пошту, яку вони вказували у заяві. Якщо всі дані погоджено – інформація щодо цивільних та військових оприлюднюється на платформі», – розповів  Артем Трапезніков, директор КП «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро»".

Зараз на платформі розміщена інформація про 40 героїв з Дніпра, які віддали життя за Україну. Подати заявку на розміщення інформації про героїв та жертв повномасштабної агресії рф проти нашої держави можна у спеціальному розділі на сайті.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі з'явилась унікальна меморіальна дошка в пам’ять про Героя Дмитра Ейшишока. Також читайте, що у центрі Дніпра встановили зворушливу інсталяцію в пам'ять про загиблих дітей. Крім цього, Інформатор повідомляв, що атлети міста виконали героїчний комплекс “Мерфі” на честь загиблого воїна з Дніпра Павла Ведмедя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.