RU
Головна
Дніпро
12:53, 31 Серпня
Информатор UA

Интро

Щодня медики рятують поранених Захисників. І їм необхідна ваша допомога. Наразі в обласній станції переливання крові критично не вистачає крові першої групи негативного резусу. Здати її можна у будні з 8:00 до 15:00, а у суботу - з 8:00 до 13:00. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію станції. Як підготуватись до здачі напередодні та в день здачі крові не рекомендується вживати жирну, смажену, гостру та копчену їжу, а також молочні продукти, яйця та олію, шоколад; не слід здавати кров після нічного чергування або безсонної ночі, також не варто приходити на донацію, якщо ви погано почуваєтесь (нежить, кашель, головний біль, біль у горлі, підвищений артеріальний тиск); обов'язково поїжте перед здачею. за 48 годин не можна пити алкоголь, а за 72 години приймати ліки, що містять аспірин та анальгетики; Протипоказання Інфекційні та паразитарні захворювання, онкологія, хвороби крові. Детальніше читайте у пам'ятці донора. Чим снідати Краще пити солодкий чай із варенням, соки, морси, компоти чи мінеральну воду. З їжі можна хліб, сухарі, сушіння, відварені крупи та макарони на воді без олії, а також овочі та фрукти, крім бананів. Вранці потрібно легко поснідати, а перед процедурою донору треба випити солодкий чай. Медики встановили, що найкраще на крововтрату організм реагує саме вранці. І чим раніше відбувається донація, то легше переноситься ця процедура. Після 12:00 здавати кров рекомендується тільки постійним донорам. Дотримання цих нескладних правил особливо важливо при здачі тромбоцитів або плазми, їх порушення вплине на якість компонентів крові, що заготовлюються. Що взяти з собою паспорт з реєстрацією (або свідоцтво о тимчасовій реєстрації); ИПН; виписку з медичних документів о перенесених хворобах, травмах, операціях. Документи, що посвідчують особу, можна показати у "Дії". Як доїхати Станція знаходиться на проспекті Богдана Хмельницького, 17. З центру до неї можна доїхати на маршрутках №91, №136, №136А, №76, №151. З залізничного вокзалу - на маршрутці №73, зі Старомостової площі - маршруткою №33. Телефон: (056) 720-90-70 Реєстратура/Єдиний донорський центр: (056) 720-90-75;(056) 749-63-79. Нагадаємо, раніше ми писали, де у Дніпрі та області здати кров.Також читайте, що координаційний штаб волонтерів Дніпразапустив сайтдля тих, кому потрібна допомога. Заходити треба у ці двері А це - комерційна структура, вона до банку крові не відноситься

У Дніпрі терміново потрібні донори крові

Читать на русском
У Дніпрі терміново потрібні донори крові

Допоможіть врятувати життя

Щодня медики рятують поранених Захисників. І їм необхідна ваша допомога. Наразі в обласній станції переливання крові критично не вистачає крові першої групи негативного резусу. 

Здати її можна у будні з 8:00 до 15:00, а у суботу - з 8:00 до 13:00. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію станції. 

Як підготуватись до здачі

  • напередодні та в день здачі крові не рекомендується вживати жирну, смажену, гостру та копчену їжу, а також молочні продукти, яйця та олію, шоколад;
  • не слід здавати кров після нічного чергування або безсонної ночі, також не варто приходити на донацію, якщо ви погано почуваєтесь (нежить, кашель, головний біль, біль у горлі, підвищений артеріальний тиск);
  • обов'язково поїжте перед здачею.
  • за 48 годин не можна пити алкоголь, а за 72 години – приймати ліки, що містять аспірин та анальгетики;

Протипоказання

Інфекційні та паразитарні захворювання, онкологія, хвороби крові. Детальніше читайте у пам'ятці донора.

Чим снідати

Краще пити солодкий чай із варенням, соки, морси, компоти чи мінеральну воду. З їжі можна хліб, сухарі, сушіння, відварені крупи та макарони на воді без олії, а також овочі та фрукти, крім бананів. Вранці потрібно легко поснідати, а перед процедурою донору треба випити солодкий чай.

Медики встановили, що найкраще на крововтрату організм реагує саме вранці. І чим раніше відбувається донація, то легше переноситься ця процедура. Після 12:00 здавати кров рекомендується тільки постійним донорам.

Дотримання цих нескладних правил особливо важливо при здачі тромбоцитів або плазми, їх порушення вплине на якість компонентів крові, що заготовлюються.

Що взяти з собою

  • паспорт з реєстрацією (або свідоцтво о тимчасовій реєстрації);
  • ИПН;
  • виписку з медичних документів о перенесених хворобах, травмах, операціях.

Документи, що посвідчують особу, можна показати у "Дії". 

Як доїхати

Станція знаходиться на проспекті Богдана Хмельницького, 17. З центру до неї можна доїхати на маршрутках №91, №136, №136А, №76, №151. З залізничного вокзалу - на маршрутці №73, зі Старомостової площі - маршруткою №33.

Телефон: (056) 720-90-70

Реєстратура/Єдиний донорський центр: (056) 720-90-75(056) 749-63-79.

Нагадаємо, раніше ми писали, де у Дніпрі та області здати кров. Також читайте, що координаційний штаб волонтерів Дніпра запустив сайт для тих, кому потрібна допомога.

Заходити треба у ці двері
Заходити треба у ці двері
А це - комерційна структура, вона до банку крові не відноситься
А це - комерційна структура, вона до банку крові не відноситься

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.