RU
Головна
Дніпро
18:07, 20 Вересня
Информатор UA

Интро

20 вересня на вулиці Героїв Крут в чоловіка відібрали велику суму грошей. За попередньою інформацією, нападник у шоломі та з сумкою Glovo декілька разів в нього вистрелив з травматичного пістолета. Після цього зловмисник скрився на авто.  За непідтвердженими даними, все сталось тоді, коли потерпілий йшов до машини з пункту обміну валют. У сумці він ніс 350 тисяч доларів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах. Постраждалого доставили до лікарні Мечникова. В нього відкритий вогнепальний перелом лівої ліктьової кістки, відкритий перелом великого пальця правої кисті, вогнепальне непроникаюче поранення грудної клітини та забій правої легені. На місце приїхали поліцейські. Вони вилучили 3 стріляні гільзи з маркуванням “9 мм СОБР”. Покинутий автомобіль порушника знайшли на вулиці Короткій. Самого нападника ще розшукують.  Наш перший матеріал з цього приводу шукайте тут. Також ми писали, що у Дніпрі на вулиці Шмідта сталися бійка та стрілянина. Також читайте, що у Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата.

У Дніпрі у чоловіка відняли 350 тисяч доларів: подробиці стрілянини на Героїв Крут

Читать на русском

У Дніпрі у чоловіка відняли гроші, коли він шов з пункту обміну валют

Читать на русском
У Дніпрі у чоловіка відняли 350 тисяч доларів: подробиці стрілянини на Героїв Крут

У Дніпрі у чоловіка відняли гроші, коли він шов з пункту обміну валют

20 вересня на вулиці Героїв Крут в чоловіка відібрали велику суму грошей. За попередньою інформацією, нападник у шоломі та з сумкою Glovo декілька разів в нього вистрелив з травматичного пістолета. Після цього зловмисник скрився на авто. 

За непідтвердженими даними, все сталось тоді, коли потерпілий йшов до машини з пункту обміну валют. У сумці він ніс 350 тисяч доларів. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Постраждалого доставили до лікарні Мечникова. В нього відкритий вогнепальний перелом лівої ліктьової кістки, відкритий перелом великого пальця правої кисті, вогнепальне непроникаюче поранення грудної клітини та забій правої легені.

На місце приїхали поліцейські. Вони вилучили 3 стріляні гільзи з маркуванням “9 мм СОБР”.

Покинутий автомобіль порушника знайшли на вулиці Короткій. Самого нападника ще розшукують. 

Наш перший матеріал з цього приводу шукайте тут. Також ми писали, що у Дніпрі на вулиці Шмідта сталися бійка та стрілянина. Також читайте, що у Кам'янському 4-річний хлопчик вистрелив в свого 2-річного брата.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.