RU
Головна
Область
19:07, 17 Грудень
Информатор UA

Интро

У суботу, 17 грудня, у Кривому Розі на вулиці Домнобудівників мешканці почули звук схожий на вибух. На щастя, ніхто не постраждав. На виклик прибули поліцейські.  Інцидент трапився близько 3 години ночі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела.  За попередньою інформацією, невідомий проходив біля ґанку та щось кинув, від чого відбувся вибух.  При обстеженні прилеглої території, біля входу в під’їзд, виявили металеву скобу від ручної гранати, кільце та металеві уламки. Граната пошкодила бетонне покриття, пластикові вікна та пластикову обшивку ґанку. На щастя, постраждалих та загиблих немає. Telegram oembed: https://t.me/informator_video/703 Нагадаємо, у Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати. Писали ми й про те, що ми у Кам'янському двоє чоловіків підірвалися на гранаті. Також читайте, що у Кам'янському двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та вибухнула.  Відео: Дніпро Оперативний

У Кривому Розі біля будинку вибухнула граната

Читать на русском

Читать на русском
У Кривому Розі біля будинку вибухнула граната
У Кривому Розі біля будинку пролунав вибух

У суботу, 17 грудня, у Кривому Розі на вулиці Домнобудівників мешканці почули звук схожий на вибух. На щастя, ніхто не постраждав. На виклик прибули поліцейські. 

Інцидент трапився близько 3 години ночі. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на власні джерела. 

За попередньою інформацією, невідомий проходив біля ґанку та щось кинув, від чого відбувся вибух. 

При обстеженні прилеглої території, біля входу в під’їзд, виявили металеву скобу від ручної гранати, кільце та металеві уламки. Граната пошкодила бетонне покриття, пластикові вікна та пластикову обшивку ґанку. На щастя, постраждалих та загиблих немає.

Telegram oembed: https://t.me/informator_video/703

Нагадаємо, у Дніпрі рятують трьох маленьких дітей, які постраждали від вибуху гранати. Писали ми й про те, що ми у Кам'янському двоє чоловіків підірвалися на гранаті. Також читайте, що у Кам'янському двоє чоловіків намагалися розібрати гранату і та вибухнула.

 Відео: Дніпро Оперативний

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.