RU
Головна
Дніпро
18:08, 13 Жовтня
Информатор UA

Интро

Восени імунітет починає падати і першими починають хворіти діти. Але на допомогу їх моральному та емоційному стану приходять лікарняні клоуни. Заявки на відвідування лікарень, шелтерів по області, дитячих будинків та навіть будинки літніх людей ростуть. Про це Інформатор дізнався з публікації Анастасії Слюсар. В команду Doctor CLOWN Dnipro триває набір лікарняних клоунів. Оскільки лікарняна клоунада - це не про анімацію, тож потрібна спеціальна підготовка та навчання. Тож мешканців Дніпра та області запрошують до дружної, фантастично героїчної команди на чолі з Ліхтариком Jan Tomasz Rogala. Набір почнеться 3 листопада. Заявки приймають за телефоном: (096) 617-74-40 Мандаринка (Олена). Набір почнеться з листопада  Раніше ми також розповідали, як підприємець із Дніпра допомагає дітям війни. Окрім того, у Дніпрі відкрили шелтер для переселенок з дітьми. Повідомляли ми і про те, що 7-річний хлопчик з Дніпропетровської області став "талісманом" для бійців.

У Дніпрі з листопада почнеться набір у лікарняні клоуни

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі з листопада почнеться набір у лікарняні клоуни
Набір у лікарняні клоуни

Восени імунітет починає падати і першими починають хворіти діти. Але на допомогу їх моральному та емоційному стану приходять лікарняні клоуни. Заявки на відвідування лікарень, шелтерів по області, дитячих будинків та навіть будинки літніх людей ростуть.

Про це Інформатор дізнався з публікації Анастасії Слюсар.

В команду Doctor CLOWN Dnipro триває набір лікарняних клоунів. Оскільки лікарняна клоунада - це не про анімацію, тож потрібна спеціальна підготовка та навчання. Тож мешканців Дніпра та області запрошують до дружної, фантастично героїчної команди на чолі з Ліхтариком Jan Tomasz Rogala.

Набір почнеться 3 листопада.

Заявки приймають за телефоном: (096) 617-74-40 Мандаринка (Олена).

Набір почнеться з листопада
Набір почнеться з листопада 

Раніше ми також розповідали, як підприємець із Дніпра допомагає дітям війни. Окрім того, у Дніпрі відкрили шелтер для переселенок з дітьми. Повідомляли ми і про те, що 7-річний хлопчик з Дніпропетровської області став "талісманом" для бійців.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.