RU
Головна
Дніпро
19:15, 28 Березня
Информатор UA

Интро

У квітні вихователі дитячих садків Дніпра почнуть отримувати збільшену надбавку до зарплат. З бюджету міста виділять 50 мільйонів гривень. Надбавка зросте максимально до 20%.  Остаточний розмір її нарахування будуть визначати керівники дитсадків самостійно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради. “Попри виклики війни ми знайшли можливість підвищити платню людям, які піклуються про найменших дніпрян. Це і є справедливість — підтримувати кожного і кожну, хто в найтяжчі часи дбає про інших і продовжує працювати на благо рідного Міста та всієї країни”, – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов. Нагадаємо, раніше ми писали, хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН. Також читайте, що в Україні з 1 лютого 2023 року змінилися правила виплат зарплат військовим. Крім цього, Інформатор повідомляв, як отримати від “Ощадбанку” до 8 мільйонів гривень.

У Дніпрі збільшать надбавки до зарплат вихователям дитсадків

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі збільшать надбавки до зарплат вихователям дитсадків
Вихователям дитсадків Дніпра підвищать платню

У квітні вихователі дитячих садків Дніпра почнуть отримувати збільшену надбавку до зарплат. З бюджету міста виділять 50 мільйонів гривень. Надбавка зросте максимально до 20%. 

Остаточний розмір її нарахування будуть визначати керівники дитсадків самостійно. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу Дніпровської міської ради.

“Попри виклики війни ми знайшли можливість підвищити платню людям, які піклуються про найменших дніпрян. Це і є справедливість — підтримувати кожного і кожну, хто в найтяжчі часи дбає про інших і продовжує працювати на благо рідного Міста та всієї країни”, – сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, раніше ми писали, хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН. Також читайте, що в Україні з 1 лютого 2023 року змінилися правила виплат зарплат військовим. Крім цього, Інформатор повідомляв, як отримати від “Ощадбанку” до 8 мільйонів гривень.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.