RU

У Дніпрі збираються перекрити рух по вулиці Ливарній на невизначений термін: документ

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпрі збираються перекрити рух по вулиці Ливарній на невизначений термін: документ
Вулицю Ливарну планують реконстрюювати

У Дніпрі збираються тимчасово перекрити рух транспорту по вулиці Ливарній. Причина – реконструкція вулиці. Роботи планують розпочати 1 квітня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на проєкт рішення виконкому Дніпровської міської ради.

Строк закінчення робіт в документі не вказаний. Перед початком робіт тимчасову схему руху мають погодити з поліцією для організації безпеки. Також по периметру зони виконання робіт мають встановити тимчасові дорожні знаки та сигнальне освітлення на огорожі. Комунальники повинні подбати про безпечний рух пішоходів, а після завершення робіт — демонтувати огорожу, знаки, відновити асфальтове покриття і привести територію до ладу.

Проєкт рішення виконкому міськради Дніпра
Проєкт рішення виконкому міськради Дніпра

Відмітимо, що на документі підпис мера ще не стоїть, тож чинності він ще не набув. Також зазначимо, що проїзд Ливарною і так неможливий через першу чергу робіт.

Нагадаємо, що у Дніпрі на місяць перекриють проспект Богдана Хмельницького. Також читайте, що у Дніпрі майже на місяць перекриють проїзну частину по проспекту Богдана Хмельницького. Раніше ми повідомляли, що у Дніпрі тимчасово перекрили сходи у парку Шевченка у напрямку Монастирського острова.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.