RU
Головна
Область
21:07, 15 Вересня
Информатор UA

Интро

У місті Кривий Ріг 30-річний чоловік організував схему, по якій переправляв людей за кордон. За 7 тисяч доларів він обіцяв військовозобов’язаним чоловікам надати документи про непридатність до служби в армії та допомогти перетнути кордон України, попри заборони воєнного стану. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області. Чоловіка затримали 14 вересня під час передачі йому грошей на вулиці у Саксаганському районі міста. Вирішується питання щодо вручення йому повідомлення про підозру за статтею 369-2 Кримінального кодексу України: зловживання впливом. Триває слідство. Затримання  Речові докази Раніше ми повідомляли, що СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам. Окрім того, у Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір".

Чоловік з Дніпропетровської області за 7 тисяч доларів переправляв людей за кордон

Читать на русском
Чоловік з Дніпропетровської області за 7 тисяч доларів переправляв людей за кордон

Чоловік нелегально переправляв людей за кордон

У місті Кривий Ріг 30-річний чоловік організував схему, по якій переправляв людей за кордон. За 7 тисяч доларів він обіцяв військовозобов’язаним чоловікам надати документи про непридатність до служби в армії та допомогти перетнути кордон України, попри заборони воєнного стану.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУ НП у Дніпропетровській області.

Чоловіка затримали 14 вересня під час передачі йому грошей на вулиці у Саксаганському районі міста. Вирішується питання щодо вручення йому повідомлення про підозру за статтею 369-2 Кримінального кодексу України: зловживання впливом. Триває слідство.

Затримання
Затримання 
Речові докази
Речові докази

Раніше ми повідомляли, що СБУ оголосила про підозру Олегу Царьову та ще двом колаборантам. Окрім того, у Дніпропетровській області чоловік та жінка чекали на "рускій мір".

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.