RU
Головна
Область
11:35, 18 Березня
Информатор UA

Интро

У четвер, 16 березня, між пасажирами потягу виник конфлікт. Під час зупинки на станції П’ятихатки один з них взяв до рук ножа. Далі чоловікові завдали декілька ударів ножем у серце.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області.  Після нападу постраждалого чоловіка шпиталізували до місцевої лікарні, а на місце події викликали правоохоронців. Далі нападник намагався сховатися від правосуддя, переходячи з одного вагону в інший. Поліцейські застосували екстрену зупинку потягу та заблокували двері, щоб підозрюваний не втік.  Опісля 36-річного чоловіка затримали та доставили у відділ поліції. Також правоохоронці в одному з вагонів знайшли ніж, яким і нанесли травми чоловікові. Нападнику повідомили про підозру, передбаченого частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 115. Наразі затриманий знаходиться під вартою.  Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області під час святкування 8 березня жінка встромила ніж у спину коханому. Ще ми писали про те, що у Дніпрі банда під виглядом ТрО грабувала та катувала людей. Відомо, що одному з постраждалих вони просвердлили руку шуруповертом. Також ми писали, що на Дніпропетровщині під час сварки чоловік зарізав жінку 10 ударами ножа.

У Дніпропетровській області на залізничній станції ледь не вбили чоловіка: нападник ховався від поліцейських

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області на залізничній станції ледь не вбили чоловіка: нападник ховався від поліцейських
Постраждалого шпиталізували

У четвер, 16 березня, між пасажирами потягу виник конфлікт. Під час зупинки на станції П’ятихатки один з них взяв до рук ножа. Далі чоловікові завдали декілька ударів ножем у серце. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ГУНП у Дніпропетровській області

Після нападу постраждалого чоловіка шпиталізували до місцевої лікарні, а на місце події викликали правоохоронців. Далі нападник намагався сховатися від правосуддя, переходячи з одного вагону в інший. Поліцейські застосували екстрену зупинку потягу та заблокували двері, щоб підозрюваний не втік. 

Опісля 36-річного чоловіка затримали та доставили у відділ поліції. Також правоохоронці в одному з вагонів знайшли ніж, яким і нанесли травми чоловікові. Нападнику повідомили про підозру, передбаченого частиною 2 статті 15 та частиною 1 статті 115. Наразі затриманий знаходиться під вартою. 

Раніше Інформатор повідомляв, що у Дніпропетровській області під час святкування 8 березня жінка встромила ніж у спину коханому. Ще ми писали про те, що у Дніпрі банда під виглядом ТрО грабувала та катувала людей. Відомо, що одному з постраждалих вони просвердлили руку шуруповертом. Також ми писали, що на Дніпропетровщині під час сварки чоловік зарізав жінку 10 ударами ножа.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.