RU
Головна
Дніпро
11:01, 17 Вересня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області перевіряють, як працюють АЗС. Спеціалісти шукають порушення та виписують штрафи. Вони опублікували результати роботи.  Станом на 16 вересня адміністративно-господарські санкції склали 2724,3 тисячі гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Держпродспоживслужби. З них необґрунтована виручка складає 767,2 тисячі гривень, а штрафи — 1957,1 тисячі. Також 14 посадових осіб притягнули до відповідальності на суму 35 тисяч гривень. Усього станом на 16 липня завершили 74 перевірки. На 10 АЗС ціни не були завищені. Нагадаємо, раніше ми робили тест бензину, яким заправлять авто у Дніпрі. Крім цього, читайте, що в України запустили Telegram-бот, завдяки якому можна дізнатися про наявність бензину та дизпалива на заправках.

У Дніпропетровській області перевіряють роботу АЗС: результати

Читать на русском

У Дніпропетровській області станом на 16 вересня завершили 74 перевірки АЗС.

Читать на русском
У Дніпропетровській області перевіряють роботу АЗС: результати

У Дніпропетровській області станом на 16 вересня завершили 74 перевірки АЗС.

У Дніпропетровській області перевіряють, як працюють АЗС. Спеціалісти шукають порушення та виписують штрафи. Вони опублікували результати роботи. 

Станом на 16 вересня адміністративно-господарські санкції склали 2724,3 тисячі гривень. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Держпродспоживслужби.

З них необґрунтована виручка складає 767,2 тисячі гривень, а штрафи — 1957,1 тисячі. Також 14 посадових осіб притягнули до відповідальності на суму 35 тисяч гривень. Усього станом на 16 липня завершили 74 перевірки. На 10 АЗС ціни не були завищені.

Нагадаємо, раніше ми робили тест бензину, яким заправлять авто у Дніпрі. Крім цього, читайте, що в України запустили Telegram-бот, завдяки якому можна дізнатися про наявність бензину та дизпалива на заправках.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.