RU
Головна
Область
11:13, 23 Січня
Информатор UA

Интро

У понеділок, 23 січня, в Україні виросло споживання електроенергії. Це пов’язано з початком робочого тижня та поступовим зниженням температури по всій країні. У зв’язку з цим виріс дефіцит потужності.  Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. До всіх обленерго довели ліміти споживання на добу. Вже зранку у Дніпропетровській області ліміт був перевищений. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укренерго”.  Наразі в регіоні застосовуються аварійні відключення.  Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпрі працює електротранспорт 23 січня. Також читайте, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

У Дніпропетровській області повернули аварійні відключення електроенергії: причина

Читать на русском

Читать на русском
У Дніпропетровській області повернули аварійні відключення електроенергії: причина
Тримайте повербанки зарядженими

У понеділок, 23 січня, в Україні виросло споживання електроенергії. Це пов’язано з початком робочого тижня та поступовим зниженням температури по всій країні. У зв’язку з цим виріс дефіцит потужності. 

Остання атака росіян 14 січня завдала суттєвих пошкоджень декільком енергоблокам теплових електростанцій. Виробництво електроенергії на працюючих електростанціях не може повністю покрити споживання. До всіх обленерго довели ліміти споживання на добу. Вже зранку у Дніпропетровській області ліміт був перевищений. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію “Укренерго”. 

Наразі в регіоні застосовуються аварійні відключення. 

Нагадаємо, раніше ми писали, як у Дніпрі працює електротранспорт 23 січня. Також читайте, чи запровадили у Дніпрі та області "нові" графіки відключення світла. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.