RU
Головна
Дніпро
19:30, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У Дніпропетровській області зберігається складна ситуація зі світлом. Все — через ракетні удари рф по об'єктах генерації та розподілення електроенергії. Наразі в нашій області затверджені діють ліміти. Перевищення цих лімітів призводить до аварійних відключень. Наразі в Дніпрі та області діють стабілізаційні відключення світла. Енергетики із Дніпра розповіли, наскільки критичний дефіцит електроенергії у Дніпропетровській області. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДТЕК “Дніпровські електромережі”.  За останній тиждень у Дніпропетровській області встановили новий ліміт на споживання електроенергії. Наразі він складає близько 1180 МВт, у нічний час — 1155 МВт. Це 53% від нагальної потреби області за нормальних умов роботи енергосистеми, яка дорівнює 2200 МВт.  Як розподіляють ліміти? Цей ліміт розподіляється на три ключові категорії споживання — побут, промисловість та критична інфраструктура. 27% (600 МВт) потужностей спрямовують на підтримку критичної інфраструктури та супутні приєднання. 11% потужностей (250 МВт) направляють на промисловість. На потреби населення та малого бізнесу залишається 15% (305-330 МВт). В такому випадку ДТЕК застосовує ліміти відключень 4 через 5 (5 години зі світлом та 4 — без). В ДТЕК зазначили, що за формування лімітів та їх контроль відповідає “Укренерго”. ДТЕК відповідає лише за дотримування цих лімітів для збереження інфраструктури в умовах дефіциту.  Ми повідомляли, чи запровадили  у Дніпрі та області 25 січня відключення світла. Також Інформатор перевіряв чутки, чи запровадили енергетики “нові” графіки відключення світла у Дніпрі та області. Можете ознайомитися з матеріалом, чи відключатимуть енергетики світло за скаргами від сусідів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

У ДТЕК пояснили, наскільки серйозний дефіцит електроенергії у Дніпропетровській області

Читать на русском

Читать на русском
У ДТЕК пояснили, наскільки серйозний дефіцит електроенергії у Дніпропетровській області
Перевищення затверджених лімітів призводить до аварійних відключень

У Дніпропетровській області зберігається складна ситуація зі світлом. Все — через ракетні удари рф по об'єктах генерації та розподілення електроенергії. Наразі в нашій області затверджені діють ліміти.

Перевищення цих лімітів призводить до аварійних відключень. Наразі в Дніпрі та області діють стабілізаційні відключення світла. Енергетики із Дніпра розповіли, наскільки критичний дефіцит електроенергії у Дніпропетровській області. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДТЕК “Дніпровські електромережі”. 

За останній тиждень у Дніпропетровській області встановили новий ліміт на споживання електроенергії. Наразі він складає близько 1180 МВт, у нічний час — 1155 МВт. Це 53% від нагальної потреби області за нормальних умов роботи енергосистеми, яка дорівнює 2200 МВт. 

Як розподіляють ліміти?

Цей ліміт розподіляється на три ключові категорії споживання — побут, промисловість та критична інфраструктура. 27% (600 МВт) потужностей спрямовують на підтримку критичної інфраструктури та супутні приєднання. 11% потужностей (250 МВт) направляють на промисловість.

На потреби населення та малого бізнесу залишається 15% (305-330 МВт). В такому випадку ДТЕК застосовує ліміти відключень 4 через 5 (5 години зі світлом та 4 — без). В ДТЕК зазначили, що за формування лімітів та їх контроль відповідає “Укренерго”. ДТЕК відповідає лише за дотримування цих лімітів для збереження інфраструктури в умовах дефіциту. 

Ми повідомляли, чи запровадили  у Дніпрі та області 25 січня відключення світла. Також Інформатор перевіряв чутки, чи запровадили енергетики “нові” графіки відключення світла у Дніпрі та області. Можете ознайомитися з матеріалом, чи відключатимуть енергетики світло за скаргами від сусідів. Крім цього, Інформатор повідомляв, що у Дніпрі скасували підвищення тарифів на воду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.