Центр комплексного обслуговування та реінтеграції бездомних діє у Кам’янському. З настанням холодів люди без житла знаходяться на межі виживання, тому робота закладу набуває особливого значення. Центр для бездомних осіб забезпечує їм нічне перебування, харчування, обстеження, медичну та психологічну допомогу.
Працівники закладу видають посвідчення про взяття на облік, допомагають отримати реєстрацію та відновити документи, майнові й житлові права, працевлаштуватися та вирішити багато інших питань. Також діє соціальний патруль, який виявляє бездомних осіб на вулицях та направляє до закладу. Про це Інформатор повідомляє із посиланням на публікацію Андрія Білоусова у Facebook.
«Перевірив роботу закладу та передав кам’янчанину, який опинився в Центрі через інвалідність та складні життєві обставини, документи на житлову площу в одному з міських гуртожитків.
Люди опиняються на вулиці з різних причин: бідність, безробіття, залежності тощо. Маємо подбати про їх соціальне становище», - написав мер міста.
Платон Бережний