RU
Головна
Область
23:00, 24 Вересня
Информатор UA

Интро

У четвер, 22 вересня, у Кривому Розі 44-річний чоловік намагався перевезти в автомобілі безакцизний алкоголь. Його зупинили на блокпості в Інгулецькому районі. Під час перевірки автівки правоохоронці знайшли у багажнику великий склад коробок. В них знаходилась 1200 півлітрових пластикових пляшок з горілкою.  Вартість алкогольної продукції складає понад 40 тисяч гривень. Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області, — пише Інформатор.  Усе вилучене направили на проведення експертного дослідження. На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення за першою частиною статті 164-5 (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) КУпАП. Раніше ми писали, що у Дніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю. Також читайте, що у Дніпрі затримали браконьєра. 

У Кривому Розі чоловік перевозив в автівці 1200 пляшок безакцизного алкоголю

Читать на русском

Усе вилучене поліцейські направили на проведення експертизи

Читать на русском
У Кривому Розі чоловік перевозив в автівці 1200 пляшок безакцизного алкоголю

Усе вилучене поліцейські направили на проведення експертизи

У четвер, 22 вересня, у Кривому Розі 44-річний чоловік намагався перевезти в автомобілі безакцизний алкоголь. Його зупинили на блокпості в Інгулецькому районі. Під час перевірки автівки правоохоронці знайшли у багажнику великий склад коробок. В них знаходилась 1200 півлітрових пластикових пляшок з горілкою. 

Вартість алкогольної продукції складає понад 40 тисяч гривень. Про це повідомили в поліції Дніпропетровської області, — пише Інформатор. 

Усе вилучене направили на проведення експертного дослідження. На чоловіка склали протокол про адміністративне правопорушення за першою частиною статті 164-5 (зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає марок акцизного податку встановленого зразка) КУпАП.

Раніше ми писали, що у Дніпрі затримали чоловіка, який хотів продати зброю. Також читайте, що у Дніпрі затримали браконьєра

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.