RU
Головна
Дніпро
07:00, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 20 вересня, в лікарні імені Мечникова помер старший сержант ЗСУ Ігор Потьомкін. Він отримав поранення у бою з окупантами в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. Чоловіку було всього 47-років. Чоловік проходив службу в зоні АТО у 2015-2017 роках. У нього залишились дружина, донька та батько. Про це повідомили в Кам’янській районній державній адміністрації, — пише Інформатор. У березні Ігор добровольцем приєднався до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді замкомандира кулеметного відділення кулеметного взводу одного з підрозділів Збройних сил України. Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого Героя. Вічний спокій душі та слава воїнові! Раніше ми писали, що у лікарні Дніпра від поранень помер 26-річний Захисник. Також читайте, що загинув боєць з Дніпропетровської області Тютюник Олександр. Без батька залишились двоє доньок. Писали ми й про те, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя.

У лікарні Дніпра помер військовий, який отримав поранення у бою за Україну

Читать на русском

Помер Захисник України Ігор Потьомкін

Читать на русском
У лікарні Дніпра помер військовий, який отримав поранення у бою за Україну

Помер Захисник України Ігор Потьомкін

У вівторок, 20 вересня, в лікарні імені Мечникова помер старший сержант ЗСУ Ігор Потьомкін. Він отримав поранення у бою з окупантами в районі населеного пункту Бахмут Донецької області. Чоловіку було всього 47-років. Чоловік проходив службу в зоні АТО у 2015-2017 роках.

У нього залишились дружина, донька та батько. Про це повідомили в Кам’янській районній державній адміністрації, — пише Інформатор.

У березні Ігор добровольцем приєднався до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді замкомандира кулеметного відділення кулеметного взводу одного з підрозділів Збройних сил України.

Редакція Інформатора висловлює щирі співчуття родині полеглого Героя. Вічний спокій душі та слава воїнові!

Раніше ми писали, що у лікарні Дніпра від поранень помер 26-річний Захисник. Також читайте, що загинув боєць з Дніпропетровської області Тютюник Олександр. Без батька залишились двоє доньок. Писали ми й про те, що у бою за Україну загинув 36-річний Захисник з Нікополя.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.