RU
Головна
Область
11:50, 22 Вересня
Информатор UA

Интро

У вівторок, 20 вересня, в лікарні імені Мечникова, від отриманих поранень у бою проти російської армії, зупинилося серце воїна ЗСУ Пелеханя Володимира. Герою було всього 26 років. Проходив службу на посаді стрільця. У Захисника залишилися дружина, син, батько та мати. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Кам'янську районну державну адміністрацію.  "Вічний спокій душі та слава воїнові, який ціною власного життя боронив Україну та до останнього подиху боровся за її свободу! Щирі співчуття рідним та близьким, розділяю ваш біль та схиляю голову в глибокій скорботі. Ім‘я кожного українського воїна житиме у пам’яті наступних поколінь!", - сказав начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч. Поховають воїна о 14:00 в селі Кудашівка Кам’янського району.  Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області. 

У лікарні Дніпра від поранень помер 26-річний Захисник

Читать на русском
У лікарні Дніпра від поранень помер 26-річний Захисник

Вічна Слава Герою

У вівторок, 20 вересня, в лікарні імені Мечникова, від отриманих поранень у бою проти російської армії, зупинилося серце воїна ЗСУ Пелеханя Володимира. Герою було всього 26 років. Проходив службу на посаді стрільця.

У Захисника залишилися дружина, син, батько та мати. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на Кам'янську районну державну адміністрацію

"Вічний спокій душі та слава воїнові, який ціною власного життя боронив Україну та до останнього подиху боровся за її свободу! Щирі співчуття рідним та близьким, розділяю ваш біль та схиляю голову в глибокій скорботі. Ім‘я кожного українського воїна житиме у пам’яті наступних поколінь!", - сказав начальник районної військової адміністрації Олег Гапіч.

Поховають воїна о 14:00 в селі Кудашівка Кам’янського району. 

Нагадаємо, на війні за Україну загинув 27-річний Герой з Кривого Рогу. У чоловіка залишилися мати та маленька донька. Раніше ми писали, що у боях на фронті загинув 45-річний військовий з Дніпропетровської області. Також читайте, що загинув 33-річний солдат ЗСУ із Дніпропетровської області. У нього залишились дружина та син. Повідомляли ми й, що у бою з ворогом загинув 40-річний Захисник з Дніпропетровської області

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.