RU

«У нас не написано "тільки чоловіки"»: нардепка від «Голосу» висловилася щодо мобілізації жінок

Читать на русском

Читать на русском
«У нас не написано "тільки чоловіки"»: нардепка від «Голосу» висловилася щодо мобілізації жінок
Нардепка з партії "Голос" Інна Совсун висловилася щодо мобілізацїі жінок

Народна депутатка України від партії “Голос” Інна Совсун у своєму інтерв’ю виступила за мобілізацію жінок. На думку Совсун, для служби мають мобілізовувати всіх громадян, а не виключно чоловіків. Вона вважає, що це є питанням справедливості.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Інформатор Україна.

 

 

В інтерв’ю нардепка процитувала статтю 17 Конституції України, в якій написано, що обов’язок із захисту держави здійснюється громадянами України. 

"У нас в Конституції написано, що всі громадяни України повинні брати участь в захисті державності. У нас не написано "тільки чоловіки" чи "тільки жінки". Для чоловіків прописана обов'язкова служба, але обов'язок захищати державу у нас записаний для всіх", - сказала Інна Совсун

Також Совсун заявила, що чимало жінок знаходяться на службі в лавах Збройних сил України. І додала, якщо армія “не витягує”, то мобілізація жінок може розглядатися з точки зору забезпечення справедливості.

Нагадаємо, що в Україні пропонують ввести щомісячний платіж за бронювання співробітників від мобілізації. Ще ви можете ознайомитися з матеріалом, що омбудсмен Лубінець категорично проти надання додаткових повноважень ТЦК. Крім цього, в Україні хочуть дозволити воювати в'язням та засудженим

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.