RU
Головна
Область
10:38, 9 Січня
Информатор UA

Интро

У неділю, 8 січня, в Нікополі на вулиці Добролюбова в дев'ятиповерховому будинку сталася пожежа. З квартири на п’ятому поверсі йшов густий дим. На місце події одразу прибули рятувальники.  Інцидент стався о 18:10. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області.  З’ясувалося, що у квартирі на момент події проживали двоє дорослих та троє дітей. До прибуття рятувальників, всі мешканці знаходились на вулиці. На руках у батьків була 4-річна дівчинка без свідомості. Пожежники почали на місці проводити реанімаційні заходи до приїзду швидкої. На жаль, дитина загинула.  Також внаслідок пожежі ще двох дітей - 5-річну дівчинку та 2-річного хлопчика, шпиталізували до лікарні. Попередньо, у них отруєння продуктами горіння. Пожежу загасили о 18:53.  Нагадаємо, що у Дніпрі на Автотранспортній біля гаражів спалахнув Daewoo Lanos. Також читайте, що у Дніпрі на Мереф’янській у двоповерховому будинку сталася пожежа. Писали ми й про те, що У Дніпрі на Княгині Ольги на ходу загорівся ЗАЗ.

У Нікополі у багатоквартирному будинку на пожежі загинула 4-річна дівчинка, ще двоє дітей в лікарні

Читать на русском

Читать на русском
У Нікополі у багатоквартирному будинку на пожежі загинула 4-річна дівчинка, ще двоє дітей в лікарні
Внаслідок пожежі загинула дитина

У неділю, 8 січня, в Нікополі на вулиці Добролюбова в дев'ятиповерховому будинку сталася пожежа. З квартири на п’ятому поверсі йшов густий дим. На місце події одразу прибули рятувальники

Інцидент стався о 18:10. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу ДСНС в Дніпропетровській області. 

З’ясувалося, що у квартирі на момент події проживали двоє дорослих та троє дітей. До прибуття рятувальників, всі мешканці знаходились на вулиці. На руках у батьків була 4-річна дівчинка без свідомості. Пожежники почали на місці проводити реанімаційні заходи до приїзду швидкої. На жаль, дитина загинула. 

Також внаслідок пожежі ще двох дітей - 5-річну дівчинку та 2-річного хлопчика, шпиталізували до лікарні. Попередньо, у них отруєння продуктами горіння. Пожежу загасили о 18:53. 

Нагадаємо, що у Дніпрі на Автотранспортній біля гаражів спалахнув Daewoo Lanos. Також читайте, що у Дніпрі на Мереф’янській у двоповерховому будинку сталася пожежа. Писали ми й про те, що У Дніпрі на Княгині Ольги на ходу загорівся ЗАЗ.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.