RU
Головна
Область
21:00, 1 Вересня
Информатор UA

Интро

31 серпня у Павлограді, на вулиці Дніпровській, 48-річний чоловік зруйнував могили на кладовищі. Він намагався викрасти металеві конструкції. Зловмисника затримали поліцейські. До приїзду патрульних порушник встиг пошкодити 20 могил. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області. Правоохоронці розпочали кримінальне впровадження за 297-ою статтею КК України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). Нагадаємо, раніше ми писали, що уКам'янському чоловік вкрав пластини з братської могили на військовому кладовищі та здав їх на металобрухт.Також читайте, що у Дніпрі на Краснопільському кладовищі хуліганизруйнували понад сто надгробків.

У Павлограді чоловік зруйнував 20 могил заради металу

Читать на русском

У Дніпропетровській області спаплюжили могили

Читать на русском
У Павлограді чоловік зруйнував 20 могил заради металу

У Дніпропетровській області спаплюжили могили

31 серпня у Павлограді, на вулиці Дніпровській, 48-річний чоловік зруйнував могили на кладовищі. Він намагався викрасти металеві конструкції. Зловмисника затримали поліцейські. 

До приїзду патрульних порушник встиг пошкодити 20 могил. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію поліції Дніпропетровської області. 

Правоохоронці розпочали кримінальне впровадження за 297-ою статтею КК України (наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого). 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Кам'янському чоловік вкрав пластини з братської могили на військовому кладовищі та здав їх на металобрухт. Також читайте, що у Дніпрі на Краснопільському кладовищі хулігани зруйнували понад сто надгробків.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.