RU
Головна
Область
18:00, 25 Вересня
Информатор UA

Интро

25 вересня у Жовтих Водах, на вулиці Козацької Слави, трапилося займання. Там горіла пательня з їжею. Постраждала маленька дитина. Виклик на лінію "101" надійшов о 13:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області.  Виявилося, що чоловік готував їжу та заснув. В результаті задимлення отруїлася продуктами горіння дитина 2020 року народження. Її доставили до лікарні. Полум'я загасили до приїзду рятувальників. Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Хортицькій горів дім. Загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпрі на Тополі-3 горів балкон у багатоповерхівці.

У Жовтих Водах чоловік готував їжу та заснув: дворічна дитина отруїлася димом

Читать на русском

У Жовтих Водах маленька дитина отруїлася продуктами горіння

Читать на русском
У Жовтих Водах чоловік готував їжу та заснув: дворічна дитина отруїлася димом

У Жовтих Водах маленька дитина отруїлася продуктами горіння

25 вересня у Жовтих Водах, на вулиці Козацької Слави, трапилося займання. Там горіла пательня з їжею. Постраждала маленька дитина.

Виклик на лінію "101" надійшов о 13:30. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на пресслужбу ДСНС у Дніпропетровській області. 

Виявилося, що чоловік готував їжу та заснув. В результаті задимлення отруїлася продуктами горіння дитина 2020 року народження. Її доставили до лікарні. Полум'я загасили до приїзду рятувальників.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі на Хортицькій горів дім. Загинув чоловік. Також читайте, що у Дніпрі на Тополі-3 горів балкон у багатоповерхівці.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.