У понеділок, 23 січня, у Дніпрі мешканцям деяких будинків вимкнули теплопостачання. Це пов’язано зі знеструмленням будинкових котелень та тепло-розподільчих пунктів. Тепло з’явиться у ваших домівках з включенням живлення.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Дніпровську міськраду. Наразі без тепла залишились жителі наступних адрес:
Інформатор повідомляв, що мешканці деяких будинків Дніпра залишились без води. Писали ми й про те, що чи вмикатимуть у Дніпрі 23 січня світло за графіками. Також читайте, як у Дніпрі працює електротранспорт 23 січня.