RU

“Відкривайте впевнено”: у Дніпрі на модульних захисних укриттях з’явилися інструкції з використання

Читать на русском

Читать на русском
“Відкривайте впевнено”: у Дніпрі на модульних захисних укриттях з’явилися інструкції з використання
У Дніпрі по місту знаходяться 80 модульних укриттів

4 листопада під час повітряної тривоги у Дніпрі лунали вибухи. У той же день у соціальних мережах почало розповсюджуватися відео, де під час сирени, модульне укриття начебто було зачинене. У міськраді Дніпра відреагували і спростували цю інформацію. 

У департаменті благоустрою та інфраструктури заявили, модульні укриття обладнанні дверима без замків і їх неможливо зачинити.  Про це повідомляє Інформатор із посиланням на міськраду Дніпра

«Як тільки ці укриття почали з’являтись у місті, у замках були серцевини. Але невідомі люди їх зачиняли. Після одного з таких випадків ми вирішили дістати із замків серцевини, аби двері в укриття неможливо було замкнути. Після цього почали красти самі замки, тож ми повернули серцевину на місце та знайшли інше технологічне рішення, яке унеможливлює закриття цих дверей на замок. Тож та провокація, яка сталася в суботу, – то все фейк. Двері можливо відчинити, але треба це робити впевненіше – сильніше надавити на ручку, – прокоментував головний інженер КП «УРЕА» ДМР Сергій Оберемок. 

Аби люди могли зрозуміти, що укриття працює цілодобово, на них розмістили спеціальні інформаційні таблички із написом “відкривайте впевнено”. Також на них вказаний контактний номер служби підтримки:

За словами комунальників, двері демонтувати не будуть, оскільки в укриття без них становитимуть небезпеку. Також у міськраді зазначили, що борються з вандалами, які регулярно псують майно укриттів. І сума збитків вже сягає понад 300 тисяч гривень. 

Нагадаємо, що в Україні заборонили користуватися укриттями в дитячих садочках. Також ви можете подивитися, де у Дніпрі знаходяться найближчі укриття. Ще Інформатор писав, що у Дніпрі виділили понад 150 мільйонів на ремонт укриттів та сховищ. 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.