RU
Головна
Область
21:52, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У середу, 25 січня, вечір у Дніпропетровській області проходить неспокійно. О 21:32 в регіоні вчергове за день оголосили повітряну тривогу. Усе через ворожі «Шахеди» в небі. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука. «Ну що, окупанти знову вирішили покошмарити нас своїми мопедами. «Вітають» Гаранта з Днем народження. Будь ласка, будьте в безпечних місцях. Ситуація під контролем наших захисників неба. Віримо в ППО», - написав Лукашук. Раніше ми також писали, що у Дніпрі медики провели унікальну операцію бійцю з пораненням аорти. Окрім того, Зеленський ухвалив внесення змін до Кримінального кодексу України для військових. Повідомляли ми і про те, що 23-річний боєць з Дніпра знищив ворожий танк та разом з побратимами зупинив наступ окупантів.

«Вирішили покошмарити нас своїми мопедами», - Микола Лукашук про «Шахеди» в небі

Читать на русском

Читать на русском
«Вирішили покошмарити нас своїми мопедами», - Микола Лукашук про «Шахеди» в небі
Неспокійний вечір в Україні

У середу, 25 січня, вечір у Дніпропетровській області проходить неспокійно. О 21:32 в регіоні вчергове за день оголосили повітряну тривогу. Усе через ворожі «Шахеди» в небі.

Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука.

«Ну що, окупанти знову вирішили покошмарити нас своїми мопедами. «Вітають» Гаранта з Днем народження. Будь ласка, будьте в безпечних місцях. Ситуація під контролем наших захисників неба. Віримо в ППО», - написав Лукашук.

Раніше ми також писали, що у Дніпрі медики провели унікальну операцію бійцю з пораненням аорти. Окрім того, Зеленський ухвалив внесення змін до Кримінального кодексу України для військових. Повідомляли ми і про те, що 23-річний боєць з Дніпра знищив ворожий танк та разом з побратимами зупинив наступ окупантів.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.