15 жовтня ворог знову вдарив по Нікополю. Вони гатили по мирних житлових кварталах. Застосовували важку артилерію.
Попередньо, поранені троє людей. Чоловік та дві жінки. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченка, голови Дніпропетровської ОВА.
У місті понівечені будинки та адмінбудівлі. Деталі уточнюються.
Нагадаємо, раніше ми писали, що армія рф 15 жовтня обстріляла три громади Дніпропетровської області. Також читайте, що армія рф 14 жовтня обстріляла Дніпропетровську область з різної зброї.