RU
Головна
Область
17:00, 16 Вересня
Информатор UA

Интро

16 серпня пообіді окупанти атакували Зеленодольську громаду з важкої артилерії. Вони поцілили по центру Великої Костромки. На жаль, є загиблі та поранений.  Так, загарбники вбили двох чоловіків - 48 та 52 років. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА. У селі є руйнування. Масштаби з'ясовуються.  Нагадаємо, раніше ми писали, що шість разів за ніч армія рф накрила вогнем Нікопольський та Криворізький райони. Також читайте, що у Дніпрі помер чоловік, який постраждав внаслідок ракетного удару 11 вересня.

Ворог обстріляв Зеленодольську громаду з важкої артилерії: загинули двоє людей

Читать на русском
Ворог обстріляв Зеленодольську громаду з важкої артилерії: загинули двоє людей

Окупанти продовжують вбивати мирне населення (фото умовне)

16 серпня пообіді окупанти атакували Зеленодольську громаду з важкої артилерії. Вони поцілили по центру Великої Костромки. На жаль, є загиблі та поранений. 

Так, загарбники вбили двох чоловіків - 48 та 52 років. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію Валентина Резніченко, голови Дніпропетровської ОВА.

У селі є руйнування. Масштаби з'ясовуються. 

Нагадаємо, раніше ми писали, що шість разів за ніч армія рф накрила вогнем Нікопольський та Криворізький райони. Також читайте, що у Дніпрі помер чоловік, який постраждав внаслідок ракетного удару 11 вересня.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.