RU
Головна
Реклама
15:11, 18 Листопада
Информатор UA

Интро

Нова інтернет-сторінка мережі «АТБ» об'єднала в собі дві платформи: головний сайт та інтернет-магазин. Відтепер це єдиний сайт https://www.atbmarket.com/. Нова офіційна сторінка «АТБ-маркет» стала більш сучасною та зручною для користувачів. Відтепер покупці та партнери «АТБ» на єдиному ресурсі мають змогу: слідкувати за усіма акціями мережі, та новинами; робити замовлення товарів з доставкою та самовивозом з магазинів «АТБ»; відстежувати статуси замовлень та корегувати їх в оновленому особистому кабінеті; переглядати та відгукуватися на вакансії у розділі кар'єра; замовляти сертифікати для покупок в «АТБ»; переглядати спеціальні пропозиції по карті «АТБ»; користуватися розділом для партнерів (тендери, кабінет постачальника, розділ для рекламодавців і т.н.). Оновлення торкнулися кожного розділу сайту, та були основані на експертизі досвіду користувачів на попередніх платформах. Для мережі «АТБ-маркет» важливо аби людина, яка користуватиметься сайтом, отримала відчуття повної взаємодії з компанією, легкість та зручність у користуванні та пошуку потрібної інформації. І в цьому є доречним саме сайт, як мастер-платформа. На сьогодні розвиток діджитал сервісів - є пріоритетним напрямок для компанії «АТБ». Рекламний матеріал

Всеукраїнська торгова мережа «АТБ-маркет» оновила інтернет-сайт

Читать на русском

Читать на русском
Всеукраїнська торгова мережа «АТБ-маркет» оновила інтернет-сайт
Новий сайт «АТБ-маркет»

Нова інтернет-сторінка мережі «АТБ» об'єднала в собі дві платформи: головний сайт та інтернет-магазин. Відтепер це єдиний сайт https://www.atbmarket.com/.

Нова офіційна сторінка «АТБ-маркет» стала більш сучасною та зручною для користувачів.

Відтепер покупці та партнери «АТБ» на єдиному ресурсі мають змогу:

  • слідкувати за усіма акціями мережі, та новинами;
  • робити замовлення товарів з доставкою та самовивозом з магазинів «АТБ»;
  • відстежувати статуси замовлень та корегувати їх в оновленому особистому кабінеті;
  • переглядати та відгукуватися на вакансії у розділі кар'єра;
  • замовляти сертифікати для покупок в «АТБ»;
  • переглядати спеціальні пропозиції по карті «АТБ»;
  • користуватися розділом для партнерів (тендери, кабінет постачальника, розділ для рекламодавців і т.н.).

Оновлення торкнулися кожного розділу сайту, та були основані на експертизі досвіду користувачів на попередніх платформах.

Для мережі «АТБ-маркет» важливо аби людина, яка користуватиметься сайтом, отримала відчуття повної взаємодії з компанією, легкість та зручність у користуванні та пошуку потрібної інформації. І в цьому є доречним саме сайт, як мастер-платформа.

На сьогодні розвиток діджитал сервісів - є пріоритетним напрямок для компанії «АТБ».

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.