RU
Головна
Україна
07:15, 23 Березня
Информатор UA

Интро

Аби вберегти емоційну рівновагу родинам добровольців штурмових бригад вони мають прийняти вибір близької людини. Не злитися на неї і залишатися на зв’язку. А ще – розширювати коло спілкування. Наприклад - налагодити контакт з родичами побратимів вашого гвардійця, - пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА. «Аби позбутися відчуття, що ви у такій ситуації одні, заведіть нові знайомства. Добре, якщо це будуть члени родин військовослужбовців, які поряд з вашим родичем, – додала психолог. – Ще один важливий момент – інформаційна гігієна. Не треба тоннами поглинати сповіщення з Телеграм-каналів. Це не сприяє емоційній стабільності, а навпаки загострює тривожність», - розповіла психолог Центрального територіального управління Нацгвардії України Наталія Воронова. Фахівчиня нагадує – право вибору є у кожного. Радить не сердитися на близьку людину. Натомість – підтримати та попіклуватися про свою емоційну рівновагу. «Переживати за когось з рідних – це нормально. Але не треба піддаватися паніці, якщо з гвардійцем немає зв’язку. Пам’ятайте, що у зоні несення служби не завжди є мережа. Інколи відсутня і просто можливість підзарядити телефон та павербанк», – пояснює Наталія Воронова. І головне – постійно нагадуйте своєму гвардійцю, що пишаєтеся ним та чекаєте на нього. Підбадьорюйте та розказуйте, як справи вдома і чим займалися протягом дня. «Кандидати, котрі добровільно долучаються до бригад, аби звільняти країну від ворога, заслуговують на повагу. На це здатні  тільки патріоти, люди з великої літери. – А тому і від рідних вони заслуговують на розуміння та прийняття їхнього рішення», - підсумували психологиня. Раніше ми писали, що у Запоріжжі російські ракети влучили у багатоквартирний будинок: постраждали 18 осіб, серед них двоє — діти. Також ми розповідали, що неподалік Дніпра пройшли масштабні навчання: тактика, стрільба, медицина від військових.  

Як рідним добровольців Гвардії наступу зберігати емоційну рівновагу: поради психолога

Читать на русском

Читать на русском
Як рідним добровольців Гвардії наступу зберігати емоційну рівновагу: поради психолога
Право вибору є у кожного

Аби вберегти емоційну рівновагу родинам добровольців штурмових бригад вони мають прийняти вибір близької людини. Не злитися на неї і залишатися на зв’язку. А ще – розширювати коло спілкування.

Наприклад - налагодити контакт з родичами побратимів вашого гвардійця, - пише Інформатор із посиланням на пресслужбу Дніпропетровської ОВА.

«Аби позбутися відчуття, що ви у такій ситуації одні, заведіть нові знайомства. Добре, якщо це будуть члени родин військовослужбовців, які поряд з вашим родичем, – додала психолог. – Ще один важливий момент – інформаційна гігієна. Не треба тоннами поглинати сповіщення з Телеграм-каналів. Це не сприяє емоційній стабільності, а навпаки загострює тривожність», - розповіла психолог Центрального територіального управління Нацгвардії України Наталія Воронова.

Фахівчиня нагадує – право вибору є у кожного. Радить не сердитися на близьку людину. Натомість – підтримати та попіклуватися про свою емоційну рівновагу.

«Переживати за когось з рідних – це нормально. Але не треба піддаватися паніці, якщо з гвардійцем немає зв’язку. Пам’ятайте, що у зоні несення служби не завжди є мережа. Інколи відсутня і просто можливість підзарядити телефон та павербанк», – пояснює Наталія Воронова.

І головне – постійно нагадуйте своєму гвардійцю, що пишаєтеся ним та чекаєте на нього. Підбадьорюйте та розказуйте, як справи вдома і чим займалися протягом дня.

«Кандидати, котрі добровільно долучаються до бригад, аби звільняти країну від ворога, заслуговують на повагу. На це здатні  тільки патріоти, люди з великої літери. – А тому і від рідних вони заслуговують на розуміння та прийняття їхнього рішення», - підсумували психологиня.

Раніше ми писали, що у Запоріжжі російські ракети влучили у багатоквартирний будинок: постраждали 18 осіб, серед них двоє — діти. Також ми розповідали, що неподалік Дніпра пройшли масштабні навчання: тактика, стрільба, медицина від військових.

 

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.