Як у Дніпрі обманюють рієлтори: найпоширеніші види брехні на ринку нерухомості

Як у Дніпрі обманюють рієлтори: найпоширеніші види брехні на ринку нерухомості
Існує 4 найпоширеніші схеми обману

Брехливі оголошення, підставні покупці та чітко визначений час для огляду нерухомості. Це не повний перелік методів роботи нечесних рієлторів у Дніпрі. Аби захистити себе та придбати житло мрії потрібно знати види брехні, які використовують на ринку нерухомості. 

Існує 4 найпоширеніші схеми обману потенційних покупців. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на публікацію агента з продажу нерухомості Анастасію Немченко. 

По-перше, нечесні рієлтори намагаються обдурити потенційних покупців ще в оголошенні. Розміщають світлини нерухомості, якої зовсім не існує. Таким чином, нечесні посередники заманюють клієнтів.

Другий гачок, на який можуть попастись дніпряни - це продаж нерухомості через знайомих, родичів, друзів. Помилковою буде думка, що при купівлі нерухомості через таких посередників не доведеться платити комісійні. 

Третій обман - це підставні покупці. Коли посередник бачить, що клієнту підходить квартира, то він починає квапити з покупкою, не даючи часу на роздуми та можливості трохи знизити ціну. Наприклад, під час того, як ви будете дивитися квартиру, несподівано прийдуть ще одні покупці. Таким чином, створюється штучний попит на житло та видимість ажіотажу.

І останній, найпоширеніший метод обману - це чітко визначений час, коли можна подивитись квартиру. Це робиться для того, щоб приховати недоліки. Наприклад, якщо в будинку буйні сусіди, то квартиру обов’язково будуть показувати тільки вранці, коли всі ще сплять. Якщо є проблеми з паркуванням, то квартиру можна буде подивитися тільки в будній день, коли всі поїдуть на роботу. Якщо з вікон квартири відкривається жахливий вид, то потенційного покупця запросять тільки в темний час доби. Кваліфіковані рієлтори радять оглядати вподобану квартиру кілька разів, при чому обов’язково в різний час доби.

До речі, рієлтори повідомили, що наразі у Дніпрі великий попит мають 1-2-кімнатні квартири. Найбільше розглядають нижні поверхи в газифікованих будинках. 

Нагадаємо, що українцям масово розсилають дивні повідомлення на телефон. Інформатор також писав про тих, хто у Дніпрі та області може оформити іпотеку. Писали ми й про те, що в Україні запустили послугу “єОселя”. 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube