RU
Головна
Реклама
19:02, 23 Листопада
Информатор UA

Интро

З 15.11.22 по 31.12.22 в усіх відділеннях медичної лабораторії CentroLab діють знижки на 12 лабораторних чекапів — комплексів аналізів для перевірки стану здоров’я. Всі розуміють, що відновити втрачене здоров’я складніше та дорожче, ніж його зберегти. Надмірне емоційне навантаження, яке ми всі зараз відчуваємо, відображується й на нашому фізичному стані: загострюються хронічні хвороби, можуть з’явитися проблеми там, де їх не чекали. При цьому під час тривалого стресу людина часто не помічає тривожні симптоми. До того ж, деякі патології підступні самі по собі: вони можуть довго не давати про себе знати — аж до тяжких наслідків. Не відкладайте турботу про себе на потім — перевірте, чи все гаразд зі здоров’ям, вже сьогодні. Скориставшись розумною пропозицією від лабораторії CentroLab, яка з 15.11.22 по 31.12.22 знизила ціни на 12 лабораторних чекапів для перевірки стану важливих органів та систем: щитоподібна залоза, мікроелементи, нирки, підшлункова залоза, контроль діабету, кардіоризик, діагностика анемії, коагулограма, печінковий комплекс, ревмокомплекс, статеві інфекції, щорічне профілактичне дослідження. Сьогодні питання профілактики захворювань постає особливо гостро! Треба постійно моніторити важливі показники всіх органів та систем, щоб вчасно помітити проблему та усунути її, запобігши серйозним ускладненням. І в умовах війни, коли доступ до повноцінного медичного обслуговування для багатьох українців може бути обмеженим, найбільш зручний та інформативний спосіб проконтролювати, як функціонує наш організм, — комплекси медичних аналізів, які дозволять виявити щонайменші відхилення від норми на ранній стадії захворювання. Звісно, якщо аналізи зроблені лабораторією, яка відповідає за якість досліджень. Достовірність результатів в лабораторії CentroLab забезпечується інноваційним обладнанням виробництва США, Німеччини, Японії, Швейцарії та ін., використанням лише оригінальних сертифікованих реагентів від провідних світових брендів, високою кваліфікацією фахівців з понад десятирічним досвідом роботи в сфері лабораторної діагностики. CentroLab є учасником міжнародних незалежних програм з контролю якості, всі результати аналізів в лабораторії перед відправленням пацієнту проходять подвійний контроль — лікарями та на відповідність технології. Більше інформації про CentroLab  та акційні пропозиції лабораторії можна дізнатися на сайті https://centrolab.pro/ або за тел.: 0 800 302 200.    Завершується цей важкий для всіх українців рік. Ми віримо, що 23-й принесе нам таку жадану Перемогу, та для неї ще стільки треба зробити! Тому так важливо зберегти здоров’я — головний ресурс людини, який по ленд-лізу не отримати. Сьогодні непросто всім, економічно у тому числі. Розуміючи це, CentroLab дарує своїм пацієнтам знижки на комплексну лабораторну діагностику. Ваше здоров’я — в центрі нашої уваги! Рекламний матеріал

Як зберегти здоровʼя під час війни? Розумна пропозиція від CentroLab

Як зберегти здоровʼя під час війни? Розумна пропозиція від CentroLab

Читать на русском

Читать на русском
Як зберегти здоровʼя під час війни? Розумна пропозиція від CentroLab
Знижки на 12 комплексів аналізів

З 15.11.22 по 31.12.22 в усіх відділеннях медичної лабораторії CentroLab діють знижки на 12 лабораторних чекапів — комплексів аналізів для перевірки стану здоров’я.

Всі розуміють, що відновити втрачене здоров’я складніше та дорожче, ніж його зберегти. Надмірне емоційне навантаження, яке ми всі зараз відчуваємо, відображується й на нашому фізичному стані: загострюються хронічні хвороби, можуть з’явитися проблеми там, де їх не чекали. При цьому під час тривалого стресу людина часто не помічає тривожні симптоми. До того ж, деякі патології підступні самі по собі: вони можуть довго не давати про себе знати — аж до тяжких наслідків.

Не відкладайте турботу про себе на потім — перевірте, чи все гаразд зі здоров’ям, вже сьогодні. Скориставшись розумною пропозицією від лабораторії CentroLab, яка з 15.11.22 по 31.12.22 знизила ціни на 12 лабораторних чекапів для перевірки стану важливих органів та систем: щитоподібна залоза, мікроелементи, нирки, підшлункова залоза, контроль діабету, кардіоризик, діагностика анемії, коагулограма, печінковий комплекс, ревмокомплекс, статеві інфекції, щорічне профілактичне дослідження.

Сьогодні питання профілактики захворювань постає особливо гостро! Треба постійно моніторити важливі показники всіх органів та систем, щоб вчасно помітити проблему та усунути її, запобігши серйозним ускладненням. І в умовах війни, коли доступ до повноцінного медичного обслуговування для багатьох українців може бути обмеженим, найбільш зручний та інформативний спосіб проконтролювати, як функціонує наш організм, — комплекси медичних аналізів, які дозволять виявити щонайменші відхилення від норми на ранній стадії захворювання.

Звісно, якщо аналізи зроблені лабораторією, яка відповідає за якість досліджень. Достовірність результатів в лабораторії CentroLab забезпечується інноваційним обладнанням виробництва США, Німеччини, Японії, Швейцарії та ін., використанням лише оригінальних сертифікованих реагентів від провідних світових брендів, високою кваліфікацією фахівців з понад десятирічним досвідом роботи в сфері лабораторної діагностики. CentroLab є учасником міжнародних незалежних програм з контролю якості, всі результати аналізів в лабораторії перед відправленням пацієнту проходять подвійний контроль — лікарями та на відповідність технології.

Більше інформації про CentroLab  та акційні пропозиції лабораторії можна дізнатися на сайті https://centrolab.pro/ або за тел.: 0 800 302 200. 

 

Завершується цей важкий для всіх українців рік. Ми віримо, що 23-й принесе нам таку жадану Перемогу, та для неї ще стільки треба зробити! Тому так важливо зберегти здоров’я — головний ресурс людини, який по ленд-лізу не отримати. Сьогодні непросто всім, економічно у тому числі. Розуміючи це, CentroLab дарує своїм пацієнтам знижки на комплексну лабораторну діагностику.

Ваше здоров’я — в центрі нашої уваги!

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.