Вже третю добу поспіль по Україні не заплановані вимкнення електроенергії. У четвер, 1 серпня, не мають вимикати світло і у Дніпрі та області. Людей же, вже традиційно для останніх днів, закликали, за можливості, користуватися потужними приладами вдень, у проміжок часу з 11:00 до 15:00.
Про це Інформатор повідомляє із посиланням на «Укренерго».
«Друзі, завтра, 1 серпня, у всіх буде світло. Але не забуваємо про відповідальність та економно використовуємо електрику. Щоб так тривало і надалі. Якщо у вас немає світла, можливо сталася локальна аварія», - зазначили у ДТЕК «Дніпровські електромережі».
Попри відсутність стабілізаційних вимкнень електроенергії, частина мешканців Дніпра 1 серпня таки залишиться без світла. Це стосується деяких абонентів ЦЕК. З 8:00 до 20:00 через планові роботи електроенергії не буде за наступними адресами:
Раніше ми писали, що в Україні наступні три місяці можуть пройти з мінімальними відключеннями світла. Окрім того, мер Дніпра Борис Філатов зробив тривожні прогнози на зиму щодо відключень електроенергії. Також він розповів про загрозу відсутності опалення на лівому березі через руйнування Придніпровської ТЕС.