RU
Головна
Дніпро
16:16, 25 Січня
Информатор UA

Интро

У деяких районах Дніпра людям доступні лише електричні плити. Через це під час довготривалих відключень світла містяни зіштовхуються зі значними проблемами. Не можуть приготувати їжу або розігріти її. На такий випадок у Дніпрі запровадили місця, де можна це зробити. Їх організували в тих районах, де у більшості мешканців немає газових плит. Такі місця запровадили на базі міських шкіл. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра.  У школах встановлені генератори та харчоблоки. Можна розігріти їжу та підзарядити ґаджети. Наразі містяни можуть скористатися 10 локаціями, де можна приготувати їжу на випадок блекауту або тривалих відключень світла.  Чечелівський район: НВК № 120 (вул. А. Янгеля, 2); Гімназія № 2 (вул. Каверіна, 5). Соборний район:  НВК № 111 (просп. Героїв, 29); СЗШ № 140 (вул. Мандриківська, 151); НВК № 130 (просп. Героїв, 38); Амур-Нижньодніпровський район:  НВК № 131 (пров. Крушельницької, 10).  Індустріальний район: СЗШ № 63 (вул. Янтарна, 71-А). Шевченківський район: НВК № 137 (вул. Комбрига Петрова, 29); НВК № 61 (вул. Єрмолової, 50). Новокодацький район: СЗШ № 97 (вул. Велика Діївська, 42). Раніше ми писали, що у Дніпрі в деяких автобусах може з’явитися безконтактна оплата проїзду. Також ми перевіряли чутки, чи будуть відключати світло за скаргами від сусідів. Окрім того, ми повідомляли, чи запровадили у Дніпропетровській області “нові” графіки відключення світла.   

Якщо вдома не працює плита: де у Дніпрі можна приготувати їжу під час відключень світла

Читать на русском

Читать на русском
Якщо вдома не працює плита: де у Дніпрі можна приготувати їжу під час відключень світла
У Дніпрі запровадили місця, де можна приготувати їжу

У деяких районах Дніпра людям доступні лише електричні плити. Через це під час довготривалих відключень світла містяни зіштовхуються зі значними проблемами. Не можуть приготувати їжу або розігріти її. На такий випадок у Дніпрі запровадили місця, де можна це зробити.

Їх організували в тих районах, де у більшості мешканців немає газових плит. Такі місця запровадили на базі міських шкіл. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу міськради Дніпра. 

У школах встановлені генератори та харчоблоки. Можна розігріти їжу та підзарядити ґаджети. Наразі містяни можуть скористатися 10 локаціями, де можна приготувати їжу на випадок блекауту або тривалих відключень світла. 

Чечелівський район:

  • НВК № 120 (вул. А. Янгеля, 2);
  • Гімназія № 2 (вул. Каверіна, 5).

Соборний район: 

  • НВК № 111 (просп. Героїв, 29);
  • СЗШ № 140 (вул. Мандриківська, 151);
  • НВК № 130 (просп. Героїв, 38);

Амур-Нижньодніпровський район: 

  • НВК № 131 (пров. Крушельницької, 10). 

Індустріальний район:

  • СЗШ № 63 (вул. Янтарна, 71-А).

Шевченківський район:

  • НВК № 137 (вул. Комбрига Петрова, 29);
  • НВК № 61 (вул. Єрмолової, 50).

Новокодацький район:

  • СЗШ № 97 (вул. Велика Діївська, 42).

Раніше ми писали, що у Дніпрі в деяких автобусах може з’явитися безконтактна оплата проїзду. Також ми перевіряли чутки, чи будуть відключати світло за скаргами від сусідів. Окрім того, ми повідомляли, чи запровадили у Дніпропетровській області “нові” графіки відключення світла.   

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.