RU
Головна
Дніпро
16:45, 26 Травня
Информатор UA

Интро

У п’ятницю, 26 травня, росіяни поцілили у житловий квартал у Дніпрі. Від ракети постраждали медзаклад, ветклініка та багатоповерхівки навколо. Загинули двоє людей, ще трьох і досі шукають. Станом на 16:30 кількість постраждалих зросла до 30. Серед них двоє – діти: хлопчики 3 і 6 років. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака. «Нині тут все у склі. А ще – уламках ворожого залізяччя. Все просякло димом, сльозами та людським горем. Вже 30 постраждалих, серед яких двоє дітей. З трьома людьми, які могли знаходитися тут, й досі немає зв’язку. Не пробачимо мразот! Ніколи! Вам горіти у пеклі так само, як сьогодні «палав» Дніпро», - написав Сергій Лисак. Постраждали щонайменше 30 людей Серед постраждалих двоє – діти: хлопчики 3 і 6 років Троє людей і досі не вийшли на зв'язок Раніше поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Окрім того, Інформатор публікував фото з місця влучання ракети у Дніпрі по поліклініці. Писали ми й про те, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім.

З трьома людьми і досі немає зв’язку: кількість постраждалих від ракетного удару по Дніпру зросла до 30

Читать на русском

Читать на русском
З трьома людьми і досі немає зв’язку: кількість постраждалих від ракетного удару по Дніпру зросла до 30
Оновлена інформація по кількості постраждалих станом на 16:30

У п’ятницю, 26 травня, росіяни поцілили у житловий квартал у Дніпрі. Від ракети постраждали медзаклад, ветклініка та багатоповерхівки навколо. Загинули двоє людей, ще трьох і досі шукають.

Станом на 16:30 кількість постраждалих зросла до 30. Серед них двоє – діти: хлопчики 3 і 6 років. Про це Інформатор повідомляє з посиланням на публікацію голови Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака.

«Нині тут все у склі. А ще – уламках ворожого залізяччя. Все просякло димом, сльозами та людським горем. Вже 30 постраждалих, серед яких двоє дітей. З трьома людьми, які могли знаходитися тут, й досі немає зв’язку. Не пробачимо мразот! Ніколи! Вам горіти у пеклі так само, як сьогодні «палав» Дніпро», - написав Сергій Лисак.

Постраждали щонайменше 30 людей
Постраждали щонайменше 30 людей
Серед постраждалих двоє – діти: хлопчики 3 і 6 років
Серед постраждалих двоє – діти: хлопчики 3 і 6 років
Троє людей і досі не вийшли на зв'язок
Троє людей і досі не вийшли на зв'язок

Раніше поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку. Окрім того, Інформатор публікував фото з місця влучання ракети у Дніпрі по поліклініці. Писали ми й про те, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.