RU
Головна
Дніпро
15:26, 26 Травня
Информатор UA

Интро

26 травня зранку люди прийшли до лікарні, щоб отримати медичну допомогу. В цей час ворог безжально наніс удар. Ворожа ракета зруйнувала не лише будівлю, а й забрал життя мирних мешканців міста.  Відразу на місце прибули відповідні служби. Поліцейські зняли на відео перші хвилини та жахливі наслідки. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції у Дніпропетровській області.  Наразі інформація щодо кількості загиблих та постраждали, а також масштаби руйнувань уточнюється. Станом на 15:14 відомо, про 25 постраждалих та двух загиблих. Інформатор публікував фото з місця влучання ракети у Дніпрі по поліклініці. Також читайте, що поліція розгорнула пункт допомоги. Нагадаємо, що стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру. Писали ми й про те, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім.

Поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку

Читать на русском

Читать на русском
Поліцейські Дніпра показали перші хвилини та жахливі наслідки влучання ракети у клініку
Перші хвилини після влучання потрапили на відео

26 травня зранку люди прийшли до лікарні, щоб отримати медичну допомогу. В цей час ворог безжально наніс удар. Ворожа ракета зруйнувала не лише будівлю, а й забрал життя мирних мешканців міста

Відразу на місце прибули відповідні служби. Поліцейські зняли на відео перші хвилини та жахливі наслідки. Про це пише Інформатор з посиланням на публікацію патрульної поліції у Дніпропетровській області. 

Наразі інформація щодо кількості загиблих та постраждали, а також масштаби руйнувань уточнюється. Станом на 15:14 відомо, про 25 постраждалих та двух загиблих.Інформатор публікував фото з місця влучання ракети у Дніпрі по поліклініці. Також читайте, що поліція розгорнула пункт допомоги. Нагадаємо, що стало відомо, яка ракета могла вдарити по Дніпру. Писали ми й про те, що “приліт” по Дніпру може бути пов’язаний з публікацією скандальної блогерки Алхім.

-->

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.