RU

Задонать на світло для сусіда: як українці можуть допомогти іншим уникнути боргів за електроенергію

Читать на русском

Читать на русском
Задонать на світло для сусіда: як українці можуть допомогти іншим уникнути боргів за електроенергію
Як українцям подарувати світло сусіду

Ситуація з живленням в Україні залишається складною. Через атаки ворога енергооб’єкти потребують ремонтних робіт. Наразі стабільна робота усієї енергосистеми залежить від оплати рахунків за світло. 

Та не всі клієнти мають гроші, аби самостійно сплатити рахунки за електроенергію. Допомогти їм можуть інші споживачі. Про це пише Інформатор з посиланням на пресслужбу YASNO.

Зробити донат можна на сайті електропостачальника. На цій сторінці ви можете обрати суму у 50, 100, 250 чи 500 гривень. Далі внести платіж одним із зручних способів. 

“При оплаті через Portmone у формі для внесення реквізитів банківської карти можна натиснути «Детальніше» та дізнатись кому конкретно надійде сума”, — йдеться у повідомленні.

Або ж ви можете скористатися чат-ботом YASNO-online у viber чи telegram. У цих сервісах є окрема опція, тому задонатити кошти можна під час передачі показань чи оплаті рахунків за світло.

Зроблений грошовий внесок рандомно зарахують на особові рахунки клієнтів, які потребують допомоги в оплаті світла. Мова йде про багатодітні сім’ї, родини загиблих військовослужбовців, ветеранів та інвалідів військової служби, учасників бойових дій та війни, інвалідів війни 1-3 групи. 

Раніше ми писали, хто у Дніпрі може отримати стипендію та як це зробити. Також читайте, хто з пенсіонерів Дніпра може отримати грошові виплати від ООН. Писали ми й про те, що у Дніпрі змінилися тарифи на воду.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.