RU
Головна
Область
15:30, 30 Листопада
Информатор UA

Интро

Попри свій юний вік Ганєєв Олексій Вікторович до останнього залишався патріотом своєї Батьківщини. Він виборював гідне майбутнє для нащадків. На жаль, ворог обірвав життя гідного цвіту нації. Про Олексія згадують, як про цілеспрямовану та відповідальну людину. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Криворізької районної адміністрації.  “Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття родині полеглого Героя. Гине цвіт нації, юнь, якій підіймати б нашу країну, будувати її майбутнє. Молоді патріоти, нове покоління, народжене у незалежній Україні, мали б бачити її розквіт, творити і створювати, ростити власних дітей, жити. Ми завжди пам'ятатимемо усіх наших захисників та неймовірну ціну, за яку вони виборювали майбутнє для нашої Батьківщини”, — повідомив начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко. Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинули двоє мешканців Павлограда 20-річний Євсютін Олег та 31-річний Антон Лебедєв. Також ми писали, шо у боротьбі з окупантом помер гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк. Читайте також, У бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник.

Захищаючи українську свободу, загинув 22-річний боєць із Дніпропетровської області

Читать на русском

Читать на русском
Захищаючи українську свободу, загинув 22-річний боєць із Дніпропетровської області
Захисник до останнього залишався патріотом своєї країни

Попри свій юний вік Ганєєв Олексій Вікторович до останнього залишався патріотом своєї Батьківщини. Він виборював гідне майбутнє для нащадків. На жаль, ворог обірвав життя гідного цвіту нації.

Про Олексія згадують, як про цілеспрямовану та відповідальну людину. Про це повідомляє Інформатор, посилаючись на пресслужбу Криворізької районної адміністрації. 

“Від імені мешканців Криворізького району висловлюю щирі співчуття родині полеглого Героя. Гине цвіт нації, юнь, якій підіймати б нашу країну, будувати її майбутнє. Молоді патріоти, нове покоління, народжене у незалежній Україні, мали б бачити її розквіт, творити і створювати, ростити власних дітей, жити. Ми завжди пам'ятатимемо усіх наших захисників та неймовірну ціну, за яку вони виборювали майбутнє для нашої Батьківщини”, — повідомив начальник Криворізької районної військової адміністрації Євген Ситниченко.

Раніше Інформатор повідомляв, що у бою за Україну загинули двоє мешканців Павлограда 20-річний Євсютін Олег та 31-річний Антон Лебедєв. Також ми писали, шо у боротьбі з окупантом помер гранатометник із Першотравенська Андрій Єрмалюк. Читайте також, У бою за Україну загинув головний сержант Іван Соляник.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.